Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin Çocuklara Cinsiyet Değiştirmeyi Aşılamak Hastalıktır!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin  Çocuklara Cinsiyet Değiştirmeyi Aşılamak Hastalıktır!
22.10.2021 13:18:05

 

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin Çocuklara Cinsiyet Değiştirmeyi Aşılamak Hastalıktır!

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Uluslararası Valday Tartışma Kulübü'nün Soçi'deki toplantısında yaptığı açıklamalarla dünya gündemine oturdu.

 

Daha önce de LGBT propagandalarına karşı yaptığı sert çıkışlarla bilinen Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, bu kez de Batılı ülkeleri topa tuttu. Günümüzde özellikle sosyal medya ve eğlence platformlarında sık sık körüklenen cinsiyetsizlik akımlarına tepki gösteren Putin, bunun sorumlusunun Batılı ülkeler olduğunu söyledi.

HEM HASTALIK HEM İNSANLIK SUÇU

Batı toplumunda yaşayan gençlere ve çocuklara, cinsiyet değiştirmenin son derece normal olduğunun empoze edilmesinin korkunç olduğunu söyleyen Putin, bu düşünceyi çocuklara aşılayan zihniyetin hastalıklı olduğunu savundu. Soçi'de yaptığı açıklamalarda Rus lider, "Batı'nın çocuklara cinsiyet değiştirmenin normal olduğunu empoze etmesinin insanlığa karşı işlenmiş bir suç olduğunu düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

EŞCİNSEL EVLİLİĞE YASAK

"Batı, küçük bir erkek çocuğuna, kıza dönüşmesinin son derece normal olduğunu söylüyor. Bu gerçekten iğrenç bir şey" yorumunda bulunan Putin'in bu sözleri, büyük yankı uyandırdı. Rus lider, daha önce de Rusya'daki LGBT derneklerinin faaliyetlerine tepki göstermiş ve bu derneklerin eşcinsel evliliğin propaganda yapmalarını yasaklamıştı.

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin Çocuklara Cinsiyet Değiştirmeyi Aşılamak Hastalıktır!
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım