Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç Terme Park Alanı’nda inceleme yaptı!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç Terme Park Alanı’nda inceleme yaptı!
05.08.2022 15:02:29

 

Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç Terme Park Alanı’nda inceleme yaptı!

Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç,  inşa çalışmaları devam eden Terme Park Alanı ve Sosyal Tesislerinde incelemelerde bulunarak, yapılan çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Terme'ye yeni bir sosyal tesis ve yaşam alanı kazandırmak için çalışmalarını sürdüren Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışmaları devam eden Terme Park Alanı ve Sosyal Tesisleri'nde incelemelerde bulundu.

İLÇEYE PRESTİJ KATACAK

Terme'ye prestij katacak projenin çalışmalarının devam ettiğini ifade eden Başkan Kılıç, "Terme'mize yeni bir pak alanı ve sosyal tesis kazandırmak için çalışmalarımız devam ediyor. Terme Belediyesi olarak, meslek yüksekokulu, gençlik merkezi ve yarı olimpik yüzme havuzumuzu da içine alan bölgede yeni bir yaşam alanı inşa ediyoruz. Ekiplerimiz daha önceden dolgu çalışması yapılan 10 dönümlük alanda geçiş güzergâhları ve kanal temizliği çalışmalarını tamamlamıştı. Şimdi de yürüyüş yolu, bisiklet yolu, yaya köprüleri ve piknik alanları için çalışmalarını sürdürüyor. Pide evi için ise temel atıldı. Söz konusu alanda spor, oyun, kültür ve peyzaj alanlarının bulunduğu ilçemize yakışacak bir yaşam alanı ve pide evi kazandıracağız. Terme'mizi güzel bir tesise kavuşturacağız." dedi.

HER YÖNÜYLE BİR YAŞAM ALANI

Terme Park projesinin sadece bir sosyal tesis değil aynı zamanda her yönüyle bir park alanı olarak tasarlandığına dikkat çeken Başkan Kılıç, "Günde yaklaşık 18 bin aracın kullandığı Samsun-ordu Karayolu üzerinde bulunan projemizin birkaç ayağı olacak. Pide evimiz ve yaşam alanımız tamamlandıktan sonra Spor alanları ve kültür alanlarını içinde barındıracak 2'inci etap çalışmalarımız başlayacak. Önümüzdeki yaz bu alanı inşallah hizmete açacağız. İlçemize şimdiden hayırlı olsun." dedi.

terme belediyesi ali kılıç
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri