Yeni Sendika Samsun kurucu yönetim kurulunu oluşturdu
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Yeni Sendika Samsun kurucu yönetim kurulunu oluşturdu
21.10.2022 12:35:53

 

Yeni Sendika Samsun kurucu yönetim kurulunu oluşturdu

Kısa Adı Yeni Sendika olan “Yenilikçi Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası” tüm Türkiye’de teşkilatlanmaya devam ediyor.

Samsun’da İlhan ÖKSÜZ başkanlığında örgütlenmeye devam eden Yeni Sendika il yapılanmasında bir adımı daha geride bıraktı ve il içi üyelerinden kurucu yönetim kurulunu oluşturdu.

Buna göre isimler görev dağılımı şöyle. İlhan ÖKSÜZ (İl Temsilcisi Başkanı), Gökhan AK (İl Temsilcisi Başkan Vekili), Mahir KARACA (İl Temsilci Başkan Yardımcısı – Teşkilatlanma Sekreteri), Cemal BULUT (İl Temsilci Başkan Yardımcısı- Eğitim ve Sosyal İşler Sekreteri), Elvan Hakan ARIKAN (İl Temsilci Başkan Yardımcısı – Mevzuattan Sorumlu Sekreter), Sedai Yılmaz (İl Temsilci Başkan Yardımcısı – Finans ve Mali İşler Sekreteri) ve Fehmi Murat KAYA (İl Temsilci Başkan Yardımcısı – Bayın Yayın Sekreteri)

20 yılı aşkın süre sendika deneyimi ve tecrübesini olan bir isim olan İlhan ÖKSÜZ Tüm Sağlık Çalışanlarının özellikle pandemi dönemindeki özverili çalışmalarından dolayı hepsine teşekkürlerini iletti. Hükümetten de sağlık çalışanları adına özlük ve maddi hakları için çalışmaya aynı azim ve gayretle devam edeceklerini belirtti. Sivil Toplum Örgütlerinde faaliyetlerin gönüllük ve özveri işi olduğuna değinen ÖKSÜZ sağlık sektöründe çalışanlar olarak daha fazla özveri ve gayretle yollarına devam edeceklerini ve önceki dönemlerde kazanımlara ek yeni sosyal ve maddi haklar için mücadele ve gayretlerinin devam edeceğini belirtti.

Yeni Sendika Samsun kurucu yönetim kurulunu oluşturdu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Sağlıkçı     0000-00-00 20 yıldır sağlık sen teşkilatı sayesinde başkanlik yapan .Üyeler tarafından yeterli takdir göremediği için seçimde yenilip işine dönmesi gereken birisi için demek ki sağlık çalışanı olmak bu kadar zor ki , teşkilatına ihanet edip sendika kurmuş. İki dönemden fazladır başkanlık imkanı tanıyan sağlık sen teşkilatlarının hakkı helal değildir. En kısa zamanda sahada sıfır olduğunu tekrar ve tekrar göreceksin İlhan
Vasıf Aksoy     2022-10-21 Değerli başkanım ve ekibine çalışmalarında başarılar. Batman İl Temsilcisi Vasıf Aksoy
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri