Samsun Büyükşehir Belediyesi Ayvacık barajını bombalayacak!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun Büyükşehir Belediyesi Ayvacık barajını bombalayacak!
18.07.2017 13:43:38

 

Samsun Büyükşehir Belediyesi Ayvacık barajını bombalayacak!

Samsun Büyükşehir Belediyesi Samsun’un Ayvacık İlçesinde bulunan Hasan Uğurlu Barajının yakınında taş ocağı açmak için harekete geçti.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Ayvacık Hasan Uğurlu Barajının yakınındaki taş ocağından stabilize yol malzemesi çıkartmak için dinamitle çalışmalara başlamaya hazırlanıyor.

Taş ocağı için izin talep dosyası önüne gelen Samsun Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü mühendisi baraj duvarına yakın bölgede dinamit patlatılmasının Samsun’un içme suyunun karşılandığı Hasan Uğurlu Barajına çok ciddi ölçüde zarar vereceğini belirterek, taş ocağına izin vermedi.

Samsun Büyükşehir Belediyesi taş ocağına izin vermeyen Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü mühendisini dönemin Samsun Valisi İbrahim Şahin’e şikayet etti.

Vali Şahin mühendisle yaptığı telefon görüşmesi neticesinde “Bana bu şekilde anlatılmadı. Sen haklısın” diyerek Ayvacık Hasan Uğurlu Barajının yakınındaki taş ocağına olur vermeyen mühendisi haklı buldu.

Ancak Ayvacık Barajını bombalamayı kafasına koymuş olan Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Valisi İbrahim Şahin’in Merkez Valisi olarak Ankara’ya atanmasının ardından, Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin Taş Ocağı ruhsat başvuru dosyasını, izin vermeyen Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü mühendisinden alarak başka bir Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü mühendisi S.B'ye verdirdi.

Şimdi ise Ayvacık Hasan Uğurlu Barajının bombalanmasına Samsun Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünün izin verip vermeyeceği merak ediliyor.

​Samsun Büyükşehir Belediyesi Ayvacık Hasan Uğurlu Barajı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Gerçek!     0000-00-00 Yapılan haberi esefle kınıyorum! Memurluk hayatında fiili uygulamadan bir haber bankamatik memuru ilgili şahsın, mevzuat terimleri ile dikte ettiği mantık dışı tüm inisiyatifler bölgeye yapılacak olan ideal alt yapı hizmetlerini kesinlikle ve tereddütsüz BOMBALAMAKTADIR! Ayrıca Habercilik Disiplin ve Kültüründe; Bombalamak terimi BİLİNDİĞİ ÜZERE BİR TERÖR EYLEMİDİR! Sadece ve sadece sürmanşet farkındalığını ilgi odağı yapıp SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ' Nİ Terör Örgütü ilan etmeniz ne acıdır!
GALERİLER
Advert