14 Mayıs'ta Türkiye Yüzyılı'nın Kapıları Açılacak!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
14 Mayıs'ta Türkiye Yüzyılı'nın Kapıları Açılacak!
18.04.2023 17:18:35

 

14 Mayıs'ta Türkiye Yüzyılı'nın Kapıları Açılacak!

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Avukat Ersan Aksu, ''14 Mayıs akşamı sandıklar açıldığında aynı zamanda Türkiye Yüzyılı'nın kapıları da açılacak'' dedi.

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Avukat Ersan Aksu, Atakum İlçe Teşkilatı ile birlikte Atakum ilçesinde doğduğu köy olan Güney ve çevre mahalleler Köselli, Çatmaoluk, Akalan, Şenyurt, Kesilli ve Kasnakçımermer'de seçim çalışmalarını sürdürdü. Seçim çalışmalarında evinin bahçesinde, tarlada, yollarda çalışan vatandaşlarla tek tek selamlaşan Ersan Aksu, hemşehrileriyle sohbet ederek, 14 Mayıs seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a ve AK Parti'ye destek istedi.

 

MİLLETİMİZ BUNLARA YİNE GEREKEN DERSİ VERECEKTİR

 

Her mahallede vatandaşların sevgi seli ile karşılanan Ersan Aksu, Kemal Kılıçdaroğlu ve altılı masayı eleştirerek, ''Ülkemizde hiçbir eserleri, hiçbir hizmetleri, hiçbir hayırlı işleri olmadığı halde en yüksek perdeden bağıran bir kesim var. Üstelik bir kısmı yalan, bir kısmı yanlış, bir kısmı da düpedüz iftira olan söylemlerini, hakikatler her seferinde yüzlerine vurulduğu halde tekrarlamaktan vazgeçmiyorlar. Biz bunların karşısına lafla değil, eser ve hizmetlerimizle çıkıyoruz. Biz milletimizle birlikte kendi işimize bakacağız, kendi geleceğimize bakacağız. Milletimiz bunlara 14 Mayıs'ta yine gereken dersi verecektir'' dedi.

 

SEÇİM SADECE TÜRKİYE'NİN DEĞİL BÜTÜN MAZLUM MİLLETLERİN SEÇİMİDİR

 

Avukat Ersan Aksu, 14 Mayıs seçimlerinin, Türkiye'nin güçlü ve büyük bir ülke olarak yoluna devam ederken ayağına çelme takmak isteyenlerin de dikkatle takip ettiği bir seçim olduğunu ifade ederek, "Bu seçim sadece Türkiye'nin değil, bütün mazlum milletlerin seçimidir. Bu seçim sadece bir siyasi parti seçimi vesaire değil, Türkiye'nin ve hatta daha iddialı olarak söylüyorum, insanlığın hangi istikamette yürüyeceğinin seçimidir. Türkiye Yüzyılı hedefi olarak ortaya koyduğumuz, 20 yıldır ve ondan önceki dönemlerde yapılan güzel icraatlarla birlikte de hizmet ve eser siyasetiyle kalkındırdığımız Türkiye'nin şimdi bir seviye daha yukarıya çıkması lazım. Altyapısı yapılmış, temeli atılmış bu binayı çok daha güçlü bir şekilde ileriye götüreceğiz. İnşallah önümüzdeki yüzyıl yani Türkiye Yüzyılı sadece Türkiye için değil bütün dünya için Türkiye Yüzyılı olacaktır. 14 Mayıs akşamı sandıklar açıldığında aynı zamanda Türkiye Yüzyılı'nın da kapıları açılacak. Milletimiz, Genel Başkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı yeniden cumhurbaşkanı, AK Parti'yi de açık ara Meclis'in birinci partisi seçerek çok daha ileri ufuklara koşar adımlarla gidecek'' diye konuştu.

14 Mayıs'ta Türkiye Yüzyılı'nın Kapıları Açılacak!
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Vatan DAŞ     0000-00-00 Allahın izniyle ve gücüyle seçimde sandıklar patlayacak,bütün ülke sandığa gidecek, koyun eti yiyin,turfanda sebze yemeyin,porsiyonlarınızı küçültün diyenler gidecek.GÜLE GÜLE
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri