AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu: Samsun’da Oy Potansiyelimiz Yüzde 75
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu: Samsun’da Oy Potansiyelimiz Yüzde 75
05.11.2022 14:55:29

 

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu: Samsun’da Oy Potansiyelimiz Yüzde 75

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Samsun internet gazete temsilcileriyle yaptığı sohbette Haziran 2023’te yapılacak genel seçim sonuçları hakkında iddialı bir tahminlerde bulundu.

Aksu Samsun’da AK Parti teşikatlarının saha çalışmalarına başladığını belirterek "Saha çalışmalarımızın yanı sıra çeşitli ev ve salon toplantılarımıza da aralıksız devam ediyoruz. Hedefimiz çok açık ve çok net 2023 Haziran seçimlerine kadar bütün teşkilatlarımızla Samsun’da bütün hane halkına ulaşarak güven tazeleyecek ve onların gönlüne gierek oylarına talip olduğumuzu anlatacağız” diye konuştu.

İYİ BİR LİSTE İLE 6 VEKİL ÇIKARTIRIZ

“Saha çalışmalarımız 2023 oy hedefimizin önemli bir parçasıdır. Biz genel seçimlerde Samsun’da 6 milletvekili çıkarmak için sahalardayız.” diyen AK Parti Samsun İl Başkanı Aksu, iyi bir liste ile bunun gerçekleşmesinin mümkün olabileceğini sözlerine ekledi.

Aksu, Samsun’da AK Parti’nin yüzde 75 oy potansiyelinin bulunduğunu, Samsun’un Türkiye genelindeki oy dağılımında her zaman  100 pun fazla olduğunu ve Haziran 2023 seçimlerinde AK Parti hiç almadığı kadar fazla oy almayı hedeflediklerini de kaydederek, “Her ilçede farklı mahallelerde aynı anda onlarca eve giderek vatandaşlarımıza misafir oluyoruz. AK Parti teşkilatları olarak her zaman milletimiz ile iç içe gönül gönüle olduk, olmaya devam ediyoruz. Ev ziyaretlerimizde sohbet ediyoruz, vatandaşlarımızı dinliyoruz, hatırlarını soruyor, gönüllere dokunuyoruz" diye belirtti.

EN KÖTÜ İHTİMAL MEVCUDU KORURUZ

AK Parti olarak her alanda milletin gurur duyduğu dünyanın merakla takip ettiği çok büyük projeler hayata geçirdiklerini de sözlerine ekleyen Aksu, “Son olarak TOGG otomobilimiz 2023'te yollarda olacak. Tabii tüm bu eserleri kazandırırken, daha büyük hedefleri gerçekleştirmenin de hayali ve çabası içinde olduk, olmayada devam ediyoruz. Durmak yok, yola devam diyerek Türkiye Yüzyılı hedefimizle Cumhuriyetimizin 100. yılına girmiş bulunmaktayız.

Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Türkiye Yüzyılı vizyonuyla 2023'e giderken her zaman olduğu gibi milletimizin gönlünde sağlam bir yerimiz var ve büyük destekleriyle ilerliyoruz. Bütün teşkilatlarımızla birlik beraberlik içinde çalışmalarımıza devam ediyoruz. İlk günkü heyecan ve aşkla çok daha güçlü şekilde hizmet aşkıyla hedeflerimize ilerliyoruz."

Samsun’un büyükşehirler arasında enfazla üyesi olan il olduğuna da vurgu yapan AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu sözlerini şöyle tamamladı;

“Samsun’un 975 Bin seçmenin 250 Bin tanesi AK Parti üyesi. Biz yönetim olarak göreve geldiğimizden bu yana partimize 80 Bin üye kazandırdık. Her zaman sahadayız. Vatandaşlarımızla birlikteyiz. İyi bir liste ve iyi bir çalışma ile mevcudu koruyarak, 6 Milletvekili çıkarmayı hedefliyor ve bu hedef doğrultusunda çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz”

Ak Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu’dan İddialı Seçim Tahmini
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
komik     2022-11-06 yorum yazmayacaktım ama duramadım. Bu oy oranını kim söylemiş sayın baskana. Daha gerçekci olalım. Sayın başkan sahalara inmek için biraz geç kaldınız. bence daha hızlı reaksiyon göstermeliydiniz. Samimiyet ve vatandaşa kulak vermek zorundasınız. İl Başkanı olarak bu sizin göreviniz. diye düşünüyorum.
Alper tunga     0000-00-00 Nornal secim olsa ahlaklı sizin oyuniz degil samsunda turkiyede %15 bulmaz siz oyu sadece avrupada yasana euoru culardan alirsuniz
Necmi baturalp     0000-00-00 %75 in %60 suriyeki afganli secmenlermi gexin bunlari oy vermek onay vermektir hic birinizin ahirerligi ulkenin icini bosalttiniz ahoretde hesaplascaz
Secmen kadir kaya     0000-00-00 Sayın başkan emekli durumu iyi değil. Ben emekliyim 3600tl alıyorum. Çalışmasam.gecenemiyorum. Bu şekilde nasıl oy verecem
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri