Akıllı kavşak dedikleri bu mu acaba!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Akıllı kavşak dedikleri bu mu acaba!
23.05.2022 12:29:23

 

Akıllı kavşak dedikleri bu mu acaba!

Samsun Atakum’da Cağaloğlu Bulvarı üzerindeki kavşakta bir trafik ışığının 10 metre ilerisinde bir trafik ışığı daha yerleştirilmiş.

Yani araç sahiplerinin yanan yeşil ışıktan sonra vitesi ikiye atıp gaza basma ihtimalleri hiç yok çünkü az ileride bir trafik ışığı daha var ve onun önünde de durmak ve yeşil ışığı beklemek zorundalar.

Peş peşe iki tarik ışığını aşmak zorunda kalan araçlar, “10 metre sonra ikinci bir trafik işaretinin ne maksatla konulmuş olduğuna bir türlü anlam veremiyoruz. Bilmediğimiz, anlayamadığımız için soruyoruz. Bunu bize birisi anlatabilir. 

Samsun Büyükşeher Belediye Başkanı Mustafa Demir, Şehir Trafik Güvenliği Projesi’nin yüzde 55’i tamamlandığını belirterek, “Ağustos ayı ortalarına kadar çalışmalar bitecek” “Samsun'u tek bir hat değişikliği ile her yere ulaşılabilir hale getiriyoruz" demişti.

Akıllı kavşak dedikleri bu mu acaba!
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Cikxikxik     0000-00-00 Atskum usluoğlunun önünde sağa araç dönüşü için açılan yoll kapatilip usluoglunun önü genisletildi. Atakent yenimahalle arasında bir kavşak yokken 10 metreye iki ışık ancak demir ve avanelerine yakışırdı. Şaşırmıyoruz artik
GALERİLER
Web Tasarım