Atakum Diriliş Gurubu Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’in İskele Cami Sözünü Tutmasını Bekliyor!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Atakum Diriliş Gurubu Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’in İskele Cami Sözünü Tutmasını Bekliyor!
02.06.2021 14:20:36

 

Atakum Diriliş Gurubu Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’in İskele Cami Sözünü Tutmasını Bekliyor!

Atakum Diriliş Grubu, geçtiğimiz yıl gerçekleştirdikleri ziyarettte Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’in bahar ayına hazır olacak diye söz verdiği Atakum İskele Camii’nin henüz hiçbir çalışmasının başlamamış olduğunu belirten bir paylaşım yaptı.

Sosyal medya üzerinden Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ile Özel Kalem Müdürü Süleyman Demirtaş’a seslenen Atakum Diriliş Grubu şunları yazdı;

Mustafa Demir ( Süleyman Demirtaş ) başkanımız BAHAR AYINA hazır olacak diye söz vermişti...

Heyecanla bekliyoruz...

ATAKUM İSKELE CAMİİ BU ŞEHRİ GÜZELLEŞTİRİR...

Samsun Atakum Sahilinde İSKELE CAMİ ve Belirli Aralıklarla MESCİT Yapılmasını Talep Ediyoruz...

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığına,

Atakum ilçesinde ikamet eden Samsun sevdalısı eğitimcileriz. Sosyal medya üzerinden iyilik, güzellik adına, Yeniden Büyük TÜRKİYE sevdası adına birbirlerini motive etmek için bir araya gelen ATAKUM DİRİLİŞ GRUBU üyeleriyiz.

Kitapla Yeniden Diriliş KİTAP&KAHVE projesi yürütücüleriyiz. Gayemiz bir gönüle dokunmak, adanmış eğitimciler olma yolunda yürümek ve çevremizde bir iyilik iklimi oluşturmaktır.

Samsun Atakum Sahili, gencinden yaşlısına tüm halkın her gün uğradığı, şehirle bütünleştiği; tüm Atakumlunun yürüyüş yolu, özçekim alanıdır. Sadece denize girilen bir yer değil buluşma alanıdır. Her kesime hitap eden kâfelerle meşhurdur.

Samsun'un en büyük, en çok kullanılan ATAKUM SANAT MERKEZİ buradadır. İki tane iskele, alışveriş merkezi buradadır. Her kesime hitap eden kafeler, kitap & kahveler, nezih restaurantlar, çocuk parkları, yürüyüş- bisiklet yolları vb. Sahili hayatın merkezi haline getirmiştir. Bu yüzden tüm Atakumlunun, Samsunlunun hatta Karadenizlinin uğrak alanında CAMİ ve MESCİT olmalıdır.

25 km'lik insanların en çok tercih ettiği sahil kesiminde hiç MESCİT, CAMİ bulunmamaktadır. Acilen bu eksikliğin giderilmesini talep ediyoruz.

İskele ve AVM yakınlarına büyük CAMİ belli aralıklarla da MESCİT yapılması ATAKUM ilçemizin mimari görünümünü güzelleştirecek, MEDENİYETİMİZ değerlerini yansıtacaktır. Halkın tümünün sahilden yararlanmasını kolaylaştıracaktır.

Her sahil planı yapıldığında! Bekleyelim! “Namaz kılacak yer yok Namazımızı kılıp çıkalım.” ya da “Akşamın en güzel saatlerinde Namazımız geçiyor dönelim” demek zorunda kalan

Atakumlular adına toplanan

1500 imza ile birlikte Büyük İskeleye İSKELE CAMİ, Golf sahasının Atakum tarafındaki parka

SAHİL CAMİ, gençlik merkezi ve AVM olduğu için küçük iskelenin Samsun tarafına

GENÇLİK CAMİ ve Marina bölgesine bir GÜN BATIMI CAMİ yapılmasını; ayrıca uygun bölgelerde

MESCİT yapılmasını talep ediyoruz.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir Mustafa Demir Atakum
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
zehra birol     2021-06-03 ölmüşsünüz lan camiye ne var cami cami okul yapın okul
vatandaş     2021-06-02 daha çoook beklersiniz, vaadinde akıllı trafik yoktu akıllı trafiğe eski parayla 277 trilyon harcayacak...
Advert
GALERİLER