Başkan Kılıç’ın Ramazan Ayı Mesajı
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Başkan Kılıç’ın Ramazan Ayı Mesajı
13.04.2021 06:38:47

 

Başkan Kılıç’ın Ramazan Ayı Mesajı

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Ramazan ayının başlaması nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Başkan Kılıç mesajında şu ifadelere yer verdi:

" 11 Ayın Sultanı Ramazan Ayı’na yeniden kavuşmanın mutluluğu içindeyiz.

 

Bu müstesna ayı Korona virüs salgını sebebi ile Ramazan ayını buruk karşıladığımız hissiyatına kapılmayalım. Bu süreçte maske, mesafe ve temizlik kurallarına sıkı bir şekilde uyarak Ramazan ayını ailemiz ile birlikte geçireceğimiz güzel vakitler ile telafi edelim. Ramazan ayı, kurtuluş ayıdır ve en kısa zamanda salgından kurtulmayı diliyorum.

 

İnsanlar arasındaki dayanışma ve kaynaşmanın artmasına vesile olan bu ayda birlik ve beraberliğin pekişmesinde, insanımız arasındaki tüm makam ve mevkilerin ortadan kalmasına imkân tanınır.

 

Ramazan ayında, İslam coğrafyasında da yaşanan acıların ve zulümlerin son bulmasını, aynı zamanda Ramazan’da oluşan manevi atmosferin, bütün bir yıla yayılarak birlik ve beraberliğe çevrilmesine vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan diliyorum.

 

Ferdin ve toplumun hayatını intizama sokan, ciddiyet ve disiplin altına alan, koruyucu ve kollayıcı bir fonksiyon icra eden, düşünme ve nefis muhasebesi fırsatı veren bir irade eğitimi olan oruç ibadetini yerine getireceğimiz Ramazan ayının başta tüm Bafra’mız olmak üzere, tüm İslam âlemine hayır, huzur ve barış getirmesini temenni ederim. “

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç Hamit Kılıç Ramazan ayı Bafra Samsun Bafra
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Advert
GALERİLER
Advert