Birlik Beraberlik Kazanacak
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Birlik Beraberlik Kazanacak
13.05.2023 14:39:28

 

Birlik Beraberlik Kazanacak

İYİ Parti Samsun Milletvekili Adayı İmren Nilay Tüfekci, Mübadil Derneklerine ve mahallelerine ziyaretini sürdürürken karşılaştığı teveccühten çok mutlu olduğunu belirtti.

“BİRLİK KAZANACAK BERABERLİK KAZANACAK”

İlkadım’da bulunan İlyasköy Mübadele Derneği’nde kadınlarla buluşan Tüfekci, “Birlik ve beraberliğimizin en önemli olduğu günlerdeyiz. Samsun için ülkemiz için en ‘İYİ’ olanın ne olduğunu sizler daha iyi bilirsiniz. 21 yıldır süren bu sürecin artık sonuna yaklaşıyoruz. Biz diyoruz ki artık birlik kazanacak beraberlik kazanacak. Kadını aşağı görenler değil, Kadını aday yapıp fotoğrafını bile koymaya tahammül edemeyenler değil, Samsun’dan alanlar hiç değil. Ülkesi, milleti, kadını ve erkeği ayırt etmeden Türkiye için, Samsun için çalışanlar kazanacak.” dedi.

 “BU SEÇİM SAMSUN'UN ZAFERİ OLACAK”

Ziyaretlerine Tekkeköy ilçesinde bulunan Çayleyik, Çırakman ve Karaperçin mahalleleri ile devam eden İYİ Parti Samsun Milletvekili Adayı İmren Nilay Tüfekci, Karaperçin mahallesinde kendisini meşaleler ile karşılayan bölge sakinlerine, “Aday adaylık sürecimden bu güne kadar olan tüm çalışmaları, tüm yorgunlukları şu an burada çıkardığımı söyleyebilirim. Beni bu kadar güzel karşıladığınız için çok teşekkür ederim. Bizim de bundan sonra size vereceğimiz en iyi cevap Samsun'a yakışır, Samsun için gece gündüz demeden çalışan, sadece Milletvekili değil Samsun'un Vekili olmaktır.” dedi.

Tüfekci’nin Tekkeköy ilçesindeki ziyaretlerine İYİ Parti Samsun Milletvekili Adayı Efe Aydın ve Tekkeköy İlçe Başkanı Gülay Aydın eşlik etti.

Birlik Beraberlik Kazanacak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri