Bu Sürecin Üstesinden En ‘İyi’ Biz Geliriz
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Bu Sürecin Üstesinden En ‘İyi’ Biz Geliriz
06.05.2023 13:42:49

 

Bu Sürecin Üstesinden En ‘İyi’ Biz Geliriz

İYİ Parti Samsun Milletvekili Adayı İmren Nilay Tüfekci, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ederken ülkenin ve şehrin mevcut ekonomik durumuyla ilgili konuştu.

 “ESNAF KAN AĞLIYOR”

Kale Mahallesi ve Mecidiye Çarşısı esnafını ziyaret eden Tüfekci, sektör fark etmeden esnafın zor durumda olduğunun altını çizerek, “Hangi ilçemize, hangi mahallemize gidersem gideyim esnafımız bize dert yanıyor. Bırakın kazanç sağlamayı elektrik, su, doğalgaz faturalarını bile karşılamakta zorluk çekiyorlar. Uzun yıllardır süregelen ve artık katlanılamaz, geçinilemez noktaya gelen bu sürecin üstesinden en ‘İYİ’ şekilde biz geleceğiz. Hem esnaf, üretici desteklerimizle hem de iktidara gelir gelmez ekonomi politikalarının düzeltilmesiyle tüm vatandaşımıza rahat bir nefes aldıracağız.” dedi.

TÜFEKCİ’DEN BİRLİK ÇAĞRISI

Atakum Lozan Mübadiller Derneği ve İlyasköy Mübadele Derneği ile bir araya gelen İYİ Parti Samsun Milletvekili Adayı İmren Nilay Tüfekci, birlik ve beraberlik vurgusu yaparak, “Bu şehrin kurtuluşuna şahit olmamız için artık çok az bir zaman kaldı. O, bu, şu demeden, vatandaşı kutuplaştırmadan bütün şehir olarak, bütün Balkan Türkleri ve mübadiller olarak birliğimizin, beraberliğimiz en üst seviyede olması gerekiyor. Ülkemizin bu zor dönemden kurtulması için, güneşin yeniden üstümüzde doğması için 10 günden az bir vaktimiz kaldı. Gelin bu şehri birlikte kalkındıralım. Parti ayırt etmeden kim göreve gelirse gelsin, Trabzon’un Ankara’nın değil, bu şehrin milletvekili olacaklara sesleniyorum. Samsun için birlikte çalışalım.” dedi.

Bu Sürecin Üstesinden En ‘İyi’ Biz Geliriz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri