Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı Bu Mücadeleyi Kazanacağız!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber - dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı Bu Mücadeleyi Kazanacağız!
02.12.2020 07:58:28

 

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı Bu Mücadeleyi Kazanacağız!

Canik Belediyesi COVİD 19 Mücadele ve Destek Birimi, başkan İbrahim Sandıkçı’nın özel talimatıyla üretimi belediyece yapılan dezenfektan stantları, bölgenin yoğun kullanılan duraklarına yerleştirerek vatandaşların hizmetine sundu.

BU MÜCADELEYİ KAZANACAĞIZ

Belediyenin kendi atölyesinde hazırlanarak ilçede ki toplu taşıma duraklarına yerleştirilen dezenfektan stantlarının son vaka görülene kadar her yere konulacağını söyleyen Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “ Belediyemiz ve ekiplerimiz gerçekten her alanda virüsle mücadele için büyük bir savaş veriyor. Bu mücadelenin daha güçlü bir şekilde devam etmesi için bir yandan üretiyoruz, bir yandan ürettiklerimizi derhal sahaya sürüyoruz. Vatandaşımızın hayatını tehdit eden bu tehlike ortadan kalkana kadar gece ve gündüz mücadelemiz devam edecek” diye konuştu.

VATANDAŞIMIZ İLE BİRLİKTEYİZ

Salgın süreci başladığı andan itibaren Canik Halkı ile birlikte hareket ettiklerini ifade eden İbrahim Sandıkçı, “ Evet karşımızda güçlü bir salgın var ama birlikte hareket edersek, kurallara uyarsak ve dar zamanlarımızda omuz omuza olursak bizi hiçbir şeyin yıkamayacağını biliyoruz. Yasaklar süresince konu ne olursa olsun vatandaşımız belediyemizi arayabilir. Onlar bizim onların her an yanlarında ve hizmetlerinde olduğumuzu biliyorlar. Birlikte başladık, birlikte sonuca ulaşacağız. Gün gelecek bu zor günlerde geride kalacak. Ancak edindiğimiz bu acı tecrübeyi lehimize kullanmak için her zaman hazır olacağız” şeklinde konuştu.

Canik Belediyesi COVİD 19 Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER