Canik belediyesi temizlik çalışmalarını titizlikle sürdürüyor!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Canik belediyesi temizlik çalışmalarını titizlikle sürdürüyor!
16.12.2022 11:40:45

 

Canik belediyesi temizlik çalışmalarını titizlikle sürdürüyor!

Canik Belediyesi, Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçe halkının sağlıklı ve hijyenik bir şekilde yaşam sürmeleri için temizlik çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

İlçede bulunan tüm cadde ve sokaklarda düzenli olarak temizlik, ot biçme ve yıkama çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde bulanan ağaçlarda mevsimsel budama ve bakım çalışmalarını titizlikle sürdürüyor.

Cadde ve Sokaklar Özenle Temizleniyor

İlçede temizlik çalışmalarının yoğun bir şekilde devam ettiğini belirten Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “İlçemizde vatandaşlarımızın hijyenik ve sağlıklı bir yaşam sürmeleri adına temizlik çalışmalarımıza yoğun bir şekilde devam ediyoruz. Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimizle tüm cadde ve sokaklarımızı özenle temizliyor, yıkama ve ot biçme çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çöp konteynerlerinin bakım, onarım ve yenileme işlemlerini periyodik olarak gerçekleştiriyoruz. İlçemizin her noktasını kapsamlı bir şekilde temizliyoruz” dedi.

Ağaçların Bakımı Gerçekleşiyor                                                         

İlçede bulunan ağaçların sağlıklı gelişimi için budama çalışmalarının kontrollü bir şekilde devam ettiğini söyleyen Başkan İbrahim Sandıkçı, “İlçemizde bulunan ağaçların sağlıklı bir şekilde gelişimi için mevsimsel budama çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kontrollü bir şekilde gerçekleştirdiğimiz mevsimsel budama ve bakım çalışmalarımızla ağaçlarda oluşabilecek hastalık riskinin önüne geçiyoruz” ifadelerini kullandı.

 

 

Canik belediyesi temizlik çalışmalarını titizlikle sürdürüyor!
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri