Canik Belediyesi'nden Çocuklara Ramazan Hediyesi
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Canik Belediyesi'nden Çocuklara Ramazan Hediyesi
13.03.2023 17:06:43

 

Canik Belediyesi'nden Çocuklara Ramazan Hediyesi

Canik Belediyesi, çocukların Ramazan ayının önemini eğlenirken öğreneceği Şehr-i Canik Ramazan Serüveni Etkinlik Seti'ni yurt genelinde düzenlediği çekilişle hediye ediyor.

Canik Belediyesi, her yaştan vatandaşa hitap eden ve özellikle çocuklar için düzenlediği çekiliş programları ile yüzlerde tebessüm olmaya devam ediyor. Canik Belediyesi, çocukların dolu dolu bir Ramazan ayı geçirmeleri ve onların bu mübarek ayın önemini eğlenirken öğrenmelerini sağlamak amacıyla özel olarak hazırladığı Şehr-i Canik Ramazan Serüveni Etkinlik Seti'ni sosyal medya hesapları üzerinden yurt genelinde düzenlediği çekilişle 250 kişiye hediye edecek.

 

Çocuklar Etkinliklerle Eğlenirken Öğrenecek 

Canik Belediyesi tarafından özel olarak hazırlanan Şehr-i Canik Ramazan Serüveni Etkinlik Seti ile çocuklar Ramazan ayının önemini ve manevi anlamını Etkinlik Seti içerisinde bulunan birçok farklı etkinlik ve oyunla öğrenecek.  Çocuklar,  on bir ayın sultanı olan Ramazan ayı içerisinde kendilerine verilen görevleri yerine getirecek. Rengarenk ve hareketli tasarımıyla dikkat çeken Etkinlik Seti'nin içerisinde çocukların zihinsel gelişimlerine katkı sunacak pek çok farklı eğitici ve eğlenceli etkinlik yer alıyor.

 

Özel Tasarım Özel İçerik

Canik Belediyesi'nin çocuklar için özel olarak tasarlayarak büyük bir özenle hazırladığı Şehr-i Canik Ramazan Serüveni Etkinlik Seti içerisinde, Ramazan ayının her günü için renkli zarflar ve etkinlik bilgilendirme kartları,  'Hoş geldin Ramazan ve Hoş geldin Bayram temalı flama,  kumbara, balon, led ışık, kukla,  etiket, bilgi kartlarının ve notlarının sergilenebileceği platform ekipmanları yer alacak. Ramazan serüvenini tamamlayan çocukların hak edeceği tebrik belgesi de kutunun içerisinde bulunuyor.

 

Son Gün 17 Mart

Canik Belediyesi, Ramazan ayı münasebetiyle yurt genelinde düzenlediği çekilişle 250 kişiye 'Şehr-i Canik Ramazan Serüveni Etkinlik Seti' hediye edecek. Canik Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, çekilişin son katılım tarihinin 17 Mart 2023 olarak belirlendiği, katılımcıların Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı ve Canik Belediyesi resmi sosyal medya hesaplarını takip etmesi,  ilgili çekiliş gönderisini retweet yaparak beğenmesi ve gönderinin yorumlar kısmına en az 2 arkadaşını etiketlemesi gerektiği kaydedildi.

Canik Belediyesi'nden Çocuklara Ramazan Hediyesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri