Samsun Haber
Giriş Tarihi : 15-04-2023 12:55   Güncelleme : 15-04-2023 13:05

Çarşamba Devlet Hastanesi Çalışanları İftarda Buluştu

Çarşamba Devlet Hastanesi Yönetimi tarafından hastane çalışanları ve aileleri için düzenlenen iftar programı ilçe Kaymakamı Doç. Dr. Şükrü Yıldırım, İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Ali Oruç, Tıbbı Hizmetler Başkanı Dr. Mehmet Bilgin, İdari Mali Hizmetler Başkanı Erol Öztürk ve çok sayıda davetlilerin katılımıyla gerçekleştirildi.

Çarşamba Devlet Hastanesi Çalışanları İftarda Buluştu

 

Hastane çalışanlarının yoğun katılımıyla yapılan iftar programında Çarşamba Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Uğur Sezgin paylaşmanın önemine değindiği konuşmasında;

“Her Ramazan ayında geleneksel olarak düzenlemiş olduğumuz iftar programımıza yoğun katılım ile Çarşamba Devlet Hastanesi ailesinin ne kadar büyük olduğunu bir kez daha gösterdiğiniz için siz değerli mesai arkadaşlarıma ve kıymetli ailelerine çok teşekkür ederim” dedi.

Çarşamba Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Uğur Sezgin şöyle devam etti;

Hem bir Çarşambalı hem de Çarşamba Devlet Hastanesi Başhekimi olarak bu gururu yaşamak beni de ayrıca mutlu etti.

Göreve başladığımız günden itibaren tüm çalışanlarımızla birlik ve beraberlik içinde Çarşambalı hemşerilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Ramazanı şerifin hikmetinden istifade ederek düzenlediğimiz bu güzel iftar gecesi ile de siz değerli mesai arkadaşlarım arasındaki dayanışmayı daha da artırmayı hedefledik. Bu kalabalık ve bereketli soframız inşallah dayanışmamızın daha da artmasına vesile olur.

Tekrardan katılımlarınız için teşekkür ediyorum, bir sonraki büyük buluşmamıza kadar hepinize iyi çalışmalar diliyor ve yaklaşan Ramazan Bayramnızı şimdiden tebrik ediyorum. Allah’a emanet olunuz, hayırlı akşamlar”

 

Çarşamba Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Uğur Sezgin’in konuşmasının ardından yakın bir zaman önce emekli olan hastanemiz Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Çiğdem Çakır’a, kaymakamımız ve il sağlık müdürünün katılımı ile emeklilik plaketi ve teşekkür belgesi takdim edildi.

Yaklaşık 1000 kişinin katıldığı iftar programı semazen gösterisi ve ney dinletisi ile son buldu.

Recep YAZGANRecep YAZGAN