Çiğdem Toker Selçuk Bayraktar’a tazminat ödeyecek!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Çiğdem Toker Selçuk Bayraktar’a tazminat ödeyecek!
01.04.2022 18:18:18

 

Çiğdem Toker Selçuk Bayraktar’a tazminat ödeyecek!

Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı'na İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden kaynak aktarıldığını iddia eden gazeteci Çiğdem Toker tazminat ödemeye mahkum edildi.

 

T3 Vakfı'nın sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, ''İftira zincirinin ilk halkası olan müfteriye karşı açtığımız dava sonuçlandı Etik ve ahlaktan taviz vermeyecek gazeteciler yetiştirmek üzere oluşturduğumuz burs programına 30.000 TL’lik bir ilave de Çiğdem Toker aleyhine açtığımız davadan geldi.'' denildi.

İlk yayan gazeteci müsveddesi

Aynı zamanda T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı olan Selçuk Bayraktar  Toker hakkında çok sert ifadeler kullandı.

Bayraktar açıklamasında, '' Yalancının mumu yatsıya kadar yanar. Bu, 2019 yerel seçim döneminde vakfımız aleyhine başlatılan kirli kampanyayı ve İBB'den para aldığı yalanını ilk yayan gazeteci müsveddesi. Gazetecilik; yalancılık, sahtekarlık, yüzsüzlük, arsızlık da değildir!'' ifadelerini kulandı.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Haluk Bayraktar, "Kurucuları dışında hiçbir kişi/kurumdan tek kuruş bağış veya tahsis kabul etmeyen bir vakfa alenen iftira at, hakikati görmezden gel, mahkemelerde iftira attığın tescillensin, üstüne bir de utanmadan unutmayın yaz. İftira kampanyasını başlatan bu müfterinin arsızlığı unutulmasın." dedi.

Çiğdem Toker Selçuk Bayraktar’a tazminat ödeyecek!
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER