Dünya Siyon Krallığı
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Dünya Siyon Krallığı
25.06.2021 08:38:25

 

Dünya Siyon Krallığı

Vaat edilmiş topraklara veya Dünya Siyon krallığına ulaşmak için tasarlanmış öncü bir devlet öncü kuvvetidir Amerika. Bu hedefe varmak için oluşturulmaya çalışılan yeni dünya düzenin görünen aktörü Amerika olabilir ama gerçekte aktör Siyonizm ve dolayısıyla İsrail Çete devletidir.

Bu çete devletinin dayandığı tahrif edilmiş Tevrat’a göre bütün dünya nimetleri ve bütün dünya halkı Yahudilerin hizmetine sunulmuş bir eşya veya bir mal olarak değerlendirilmektedir. Bütün dünyayı arka bahçeleri olarak görmektedirler. Bunun için Yahudilik esaslarının, Siyonist düşüncenin uygulanacağı tek dünya devleti kurulmalıdır.  Bu da Siyonizm’in nihai hedefi, kutsal davasıdır.

Hakkı değil kuvveti üstün tutan, haklı olmak için kuvvetli olmayı ölçü olarak gören bu anlayış hedefine varmak için önüne çıkan engel ne olursa olsun aşmak için bütün yolları meşru görmektedir. Bunun için çoluk çocuk, yaşlı, kadın, hasta demeden herkesi gözünü kırpmadan öldürmektedir.

Amerika'yı kimler ve hangi güçler yönetiyor? Bu soruyu şöyle de sorabiliriz. Amerika'yı kimler ve hangi güçler karıştırıyor? Bu sorunun cevabını vermek için ABD'yi tanımak gerekir. Gerçek şu ki, kim organize ederse etsin, amacı ne olursa olsun dünya üzerinde işgal ve sömürü faaliyetleri yapan bir ülkenin kendi başına bırakılacağı söylenemez. Dünya Siyon krallığının en büyük derebeyidir Amerika.

Amerika’nın içine doğru baktığımızda bir tarafta başka ülkeleri, başka toplumları zaptu rapt altın alıp sömürgeleştirmek için çalışmalar yapan düşünce kuruşları varken diğer tarafta kendi halkından olan Afrika kökenli siyahlara karşı düşmanlık ve ötekileştirme temelinde çalışmalar yapan ırkçı örgütler var. Hatta bunun ötesinde varoşlarda yaşayan, ikinci sınıf muamelesi yapılan halkının önemli bölümünü zulüm ve baskı ile sindiren, haklarını elinden alan, ucuz insan gücü olarak kullanan bir yönetim anlayışı var. Bu zihniyete sahip olduğu için kendi halkına karşı yapılan sayısız saldırgan ve ırkçı tutumları desteklemektedir. Siyah toplum üzerinde korku ve terör oluşturarak varlığını sürdürme anlayışına sahip devlettir Amerika. Kendi içinde zenci topluma karşı yapılan saldırıları koruyan bir devletin dünyaya adalet ve barışı götürmesi zaten beklenemez. Böyle bir şeyi iddia etmek ve buna inanmak safdillik ve gafletten başak bir şey olamaz. 

Bir kısmı Evanjelist Hristiyanlar olarak Yahudiliğin ön gördüğü Siyonizm’in hedeflerine inanan, bir kısmı da aldatılan Amerikan halkı kin, düşmanlık ve kan üzerinde yükselen bir toplumdur. Zaten onların adına zalim, emperyalist, ırkçı yönetim de tüm dünyada hiçbir ayrım yapmadan Müslüman kanı dökmekte, ezip biçmektedir. Öyle ki Amerikan toplumu dünya mazlumlarına dayatılan köle düzenine değil, kendine dayatılan, kendi keyfini bozacağını düşündüğü bazı gelişmeler için itiraz sesini yükseltip gösteri yapan oldukça bencil bir toplumdur.

Her dönemde Amerika'nın yeni başkanları beklentilere rağmen, kendi ülkesindeki siyahlara ve dünyada işgal ettiği ülkelere daha az zulüm edeceği görüntüsüne rağmen, gerçekte Siyonizm’in emrinde olan ve bu örgütün bütün hedefleri için varıyla yoğuyla, bütün gücüyle çalışan ırkçı ve emperyalist bir devlettir. Aksi bir durumda dünya üzerinde yeni sorunlar ve yeni kaoslar çıkarmakta hiçbir beis görmeyecektir. 

Oluşturulan barış ve demokrasi algısının aksine Amerika gerçekte İsrail tarafından yönlendirilen, dünya Siyonist akıl ve projeleriyle yönetilen, İsrail’in en büyük hamisi olan, Siyonist sermayeyle beslenen yöneticilerin işbaşına getirildiği bir ülkedir.

YAZININ DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

ismail okutan dünya siyon krallığı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER