En Güçlü Havalı Tabancalar Hangileridir?
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
En Güçlü Havalı Tabancalar Hangileridir?
30.06.2021 22:35:21

 

En Güçlü Havalı Tabancalar Hangileridir?

En güçlü havalı tabancalar arasından seçim yapmak istiyorsanız hangi tip tabancanın sizin için uygun olacağını bulmalısınız.

En güçlü havalı tabancalar hangileri merak ediyor musunuz? Bu merakınızı gidermenizi sağlayacak harika bir rehberle Kampseti olarak size kusursuzluğu sunacağız. Şimdi hazırsanız en kuvvetli havalı tabancalar hangileri daha yakından bir inceleyelim!

Havalı tabancaların kuvvetini dikkate almadan evvel öncelikle havalı tabancaları ele almak gerekir. CO2 tüpü ile çalışan bu ürünlerin genellikle hobi amaçlı kullanıldığından söz etmek gerekir. Bu da silahların en güçlü, en kaliteli ve en hızlı gibi sıralamalara tabi tutulmasını sağlar. Eğer siz de bu konuya düşkün bir silah tutkunuysanız aşağıda bütün güçlü havalı tabancaları görebileceksiniz.

Umarex Smith&Wesson M&P R8 Cal. 4,5 mm Havalı Tabanca

Umarex’in ünlü silah markası Smith Wesson’un bir replikası olarak tasarladığı bu silah, klasik havalı tabanca modellerinden biridir. Görsel açıdan farklı bir tasarıma sahip olması havalı tabanca satın almak isteyenlerin dikkatini çeker. Ancak bu silahın en dikkat çekici yanı gücüdür. Silahın namlu çıkış hızı 420 FPS olarak ölçülmüştür. Bu da havalı tabancalar arasında oldukça güçlü olmasını sağlayan bir detaydır.

Umarex Colt Defender Cal. 4,5 mm Havalı Tabanca

Umarex tarafından üretilen bir başka silah da Colt Defender olur. Nitekim bu silah ünlü Colt’un bir replikasıdır. Pek çok silah sever için özel olan Colt’a bir havalı tabanca şeklinde sahip olmak bu anlamda mümkündür. 724 gram ağırlığı ve kusursuz tasarımıyla dikkat çeken bu silah namlu çıkış hızının 410 FPS olması sayesinde en güçlü havalı tabancalar listesinde yer alır.

Umarex UX Tornado 4,5 mm Black Havalı Tabanca

Silah severlerin zaman zaman ‘Magnum’ olarak da bildiği silah seçeneklerinden bir tanesini Umarex markasının UX Tornado modeli ile satın almak mümkündür. Silahın havalı olması gücünün çok ciddi olmasına engel olmuyor. Nitekim estetik özelliklerinin yanı sıra namlu çıkış hızının 426 FPS olması sayesinde de kusursuzluğu destekliyor. Siz de bu silaha sahip olmak adına hemen harekete geçebilirsiniz.

En güçlü havalı tabancalar arasından seçim yapmak istiyorsanız hangi silahın sizin için uygun olacağını seçmelisiniz. Nitekim bu detay sayesinde satın aldığınız üründen de keyif alma şansına sahip olabileceksiniz.

Havalı Tabancaları Kamp Seti Avantajıyla Satın Alın!

Havalı tabanca seçmek için kaliteli bir tedarikçi şarttır. Kamp Seti de bu konuda beklentilerinize cevap vermeyi başarır. Özellikle de farklı silah seçenekleri arasından seçim yapmanızı sağlarken kaliteden taviz vermez. Satın almak istediğiniz ürünleri en uygun fiyatlara ve ödeme seçenekleriyle sipariş edebilirsiniz.

Kaliteli bir havalı tabanca alışverişinin sadece doğru ürünü seçmek olmadığını anlayacaksınız. Çünkü Kamp Seti, müşteri memnuniyeti konusunda daima en iyiyi hedefler. Bu da satıştaki her ürünün başarısını sağlar. En güçlü havalı tabancalar için aşağıdaki linke göz atabilirsiniz.

https://www.kampseti.com/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER