Erkekler de Kıllarından Vazgeçer! Titanyum Buz Lazer İle Erkeklere Lazer Epilasyonda Tek Çözüm
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber - dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Erkekler de Kıllarından Vazgeçer! Titanyum Buz Lazer İle Erkeklere Lazer Epilasyonda Tek Çözüm
08.01.2021 09:57:48

 

Erkekler de Kıllarından Vazgeçer! Titanyum Buz Lazer İle Erkeklere Lazer Epilasyonda Tek Çözüm

Önceden özellikle yüzücüler, dansçılar ve sporcular tarafından tercih edilen lazer epilasyon uygulamaları günümüzün bakımlı olmayı tercih eden erkekleri tarafından da sık olarak tercih ediliyor.

Erkek Lazer Epilasyon İstanbul Quartz Kinik profesyonel estetisyenleri tarafından özenle uygulanıyor. Erkek Lazer Epilasyonu hakkında her şey yazımızda;

Erkek Lazer Epilasyon Nedir?

Erkekler de artık vücutlarındaki kıllardan memnun olmuyorlar ve vücut kıllarından kurtulmaya yönelik kıl alma tekniklerini tercih ediyorlar. Kıllar traşlanıp yüzeyden alındıklarında büyümesinde hiçbir farklılık olmuyor yani kılların sayısı azalmıyor. Üstelik her geçen gün sertleşerek çoğalabiliyor.

Bu aşamada Soprano Buz Lazer Titanium Epilasyon devreye giriyor. Üst teknolojiye sahip lazer 3 farklı dalga boyunu kullanarak her renk cilt üzerindeki kıllarda, aynı derecede etki ediyor. Kıl kökleri ve kıl gövdesi üzerinde yıpratıcı etkisi bulunan ve kıl köklerine hasar vermeye yönelik dalga boyuyla etkili ve konforlu bir biçimde tüylerden kurtulmayı sağlıyor. 

Soğutma başlığının 4 cm2 lik spot boyu ile geniş yüzeylerde rahatlıkla kullanılabiliyor. Rahatlık ve konfor tercih eden erkeklerin ilk tercihi olan Soprano Buz Lazer Titanium Epilasyon ile efektif şekilde kıllardan kurtulmak mümkün oluyor.

 

Erkek Lazer Epilasyon Uygulama Bölgeleri Nelerdir?

Erkekler temiz ve çekici görünmek için lazer epilasyon uygulamalarına özellikle son yıllarda oldukça fazla rağbet ediyorlar. Tercih ettikleri bölümler ise sakal üst çizgisi dediğimiz elmacık kemiğinin altı ile boyun bölgesindeki kılların temizlenmesine yöneliktir. Ense, omuz, bacak bölgesi, kollar, sırt, göbek ve göğüs bölgesi erkek epilasyonunda en fazla tercih edilen noktalardır.

 

Erkek Epilasyonunda Kaç Seans Alınarak Kıllar Tamamen Yok Edilir?

Soprano Buz Lazer Titanium Epilasyonun etkisi erkeklerde kılların yoğunluğuna ya da kıl rengine göre değişebilmektedir. Kılların büyüme döngüsü, yoğunluğu, kalınlığı göz önüne alınacak olursa kişiden kişiye değişmekle beraber genel olarak 6-8 arasındaki seanslarda kılların vücuttan %90 oranında temizlendiği görülmüştür.

 

Erkek Lazer Epilasyon Seans Aralıkları?

Eskiden kullanılan lazer epilasyon sistemlerinde kişiler özellikle yaz aylarında yaklaşık olarak 3-4 ay boyunca epilasyon yaptıramamaktaydılar. Bu süre arasında farklı yöntemler tercih edildiği için epilasyonun uygulama süresi ve seans sayılarında artış görülürdü. Ancak modern Buz Lazer Epilasyon sistemlerinde yaz kış fark etmeden hemen her mevsim kolaylıkla yapılan seanslar sonrasında bitmektedir. Kılların çıkış döngüsünün kaçırılmaması ve düzenli olarak epilasyona gelinmesi halinde kıllar zayıflayıp yok olmaktadır. Seans aralıkları ortalama iki aydır.

 

Erkek Lazer Epilasyonu Acıtır Mı?

Soprano Buz Lazer Titanium Epilasyonun 4 cm2 lik safir buz başlığı ile gelişmiş soğutma sistemi sayesinde ağrı ve acı oluşması neredeyse imkansız hale geliyor. Kalıcı bir epilasyon hizmeti alırken aynı zamanda masaj etkisi yaratan başlığı sayesinde keyifli bir epilasyon deneyimi yaşanıyor.

 

Erkek Lazer Epilasyon Fiyatları Hakkında

Sağlık bakanlığı onaylı merkezlerin internet ve haber sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. Alanında eğitimli ve profesyonel estetisyenlerimiz tarafından uygulanan Erkek Lazer Epilasyon İstanbul’da yaptırmak için Quartz Klinik +90 212 241 46 24 nolu telefon numaramızı arayarak bizlere ulaşabilir, randevu oluşturabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Titanyum Buz Lazer
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER