Galip Ötürk’e kumpasın arkasında kimler var Kanında Uyuşturucu Çıkmadı!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Galip Ötürk’e kumpasın arkasında kimler var  Kanında Uyuşturucu Çıkmadı!
07.07.2022 14:26:49

 

Galip Ötürk’e kumpasın arkasında kimler var Kanında Uyuşturucu Çıkmadı!

Gürcistan'da tutuklanan Samsunlu iş insanı Galip Öztürk'ün avukatı Evren Topaloğlu Özaltındere, müvekkilinin kanında uyuşturucu çıkmadığını açıkladı.

 

Öztürk'ün avukatı Evren Topaloğlu Özaltındere Gürcistan'da tutuklu bulunan Öztürk’ün kan örneklerinde analiz yapıldığını söyledi.

Özaltındere yaptığı basın açıklamasında şunları kaydetti;

“Savcılık makamının talebi ile müvekkilim Galip Öztürk'ten alınan kan örnekleri analiz edilmiş ve 21.06.2022 tarihli Adli Ekspertiz Raporunda; Galip Öztürk'ün kanında herhangi bir uyuşturucu maddenin bulunmadığı bilimsel raporla açıklığa kavuşmuştur.

Değil kilogram, gram dahi uyuşturucu kullanmadığı suçlamaları soruşturan makamlarca teyit edilmiş iken, kamuoyunda oluşturulmaya çalışılan profilden kimlerin ne sonuçlara ulaşmak istediği sorusu zaman içerisinde anlaşılacaktır. Bilindiği gibi gerçeklerin mutlaka ortaya çıkmak gibi bir huyu vardır. Kumpaslarla mahkum edilmiş ve halen etkili kumpasçılarla, sadece kişiliği değil, ticari faaliyetleri, ortakları ve hissedarların haksızlıklara uğratılması karşısında, sükûnet ve azimle mücadelemizin süreceğini teyit etme gereğini duymuş bulunuyoruz.”

Galip Ötürk’e kumpasın arkasında kimler var Kanında Uyuşturucu Çıkmadı!
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri