Her Gün 10 Bin Adım
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Her Gün 10 Bin Adım
04.10.2018 14:43:56

 

Her Gün 10 Bin Adım

Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Samsun İl Sağlık Müdürlüğü tarafından 3-4 Ekim Dünya Yürüyüş Günü etkinlikleri kapsamında "Her Gün 10 Bin Adım" yürüyüş etkinliği düzenlendi.

Sağlık Bakanlığı tarafından yürütülen “Türkiye Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat Programı” kapsamında sağlıklı yaşamın teşviki, obezitenin önlenmesi ve fiziksel aktivitenin desteklenmesi amacıyla düzenlenen "Her Gün 10 Bin Adım" yürüyüş etkinliği, İlkadım Sevgi Kafe önünden başlayıp tütün iskelesinden dönülerek tekrar sevgi cafe önünde son buldu.

"Her Gün 10 Bin Adım" yürüyüş etkinliğine; İl Sağlık Müdürü Muhammet Ali Oruç, Halk Sağlığı Müdürü Selami Arslan, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Süleyman Demirtaş, Tesisler Şube Müdürü İsmail Tekin, AR-GE Şube Müdürü Celalettin Kapçak, Özel Spor Salonları Şube Müdürü Süleyman Aydoğan, kamu çalışanları, öğrenciler ve vatandaşların katılımıyla gerçekleştirildi.

Yürüyüş sonunda katılımcılara elma ve su dağıtıldı.

Halk Sağlığı Müdürü Selami Arslan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Süleyman Demirtaş Tesisler Şube Müdürü İsmail Tekin AR-GE Şube Müdürü Celalettin Kapçak Özel Spor Salonları Şube Müdürü Süleyman Aydoğan Her Gün
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER