Her Zaman Muhtarlarımızın Yanında Olacağız!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Her Zaman Muhtarlarımızın Yanında Olacağız!
30.07.2022 17:15:39

 

Her Zaman Muhtarlarımızın Yanında Olacağız!

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Çay Mahalle Muhtarlığı hizmet binasının açılış törenine katıldı. Başkan Demirtaş "Muhtarlar bizim mahallede elimiz, ayağımız, gözümüz, kulağımız her şeyimiz. Her zaman muhtarlarımızın yanında olacağız" dedi.

 

İlkadım Belediyesi tarafında Çay Mahallesi'nin yeni muhtarlık binası hizmete törenle açıldı. Açılış törenine İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş ve pek çok mahalleli katılım gösterdi.

“Muhtar Demirbaş;Başkan Demirtaş’a teşekkür etti”

Törende konuşan Çay Mahalle Muhtarı Kadir Demirbaş,”Bu güzel günde mahallem adına çok mutluyum. Bu binayı bize kazandıran İlkadım Belediye Başkanı'mız Necattin Demirtaş’ ve temelinde bitimine yanımızda olan belediye meclis üyesi Adem Yıldırım’a teşekkür ediyorum. Bu eser, hayat boyunca bizi gururlandıracak. Böyle güzel eserler kazandırdığı için mahalle sakinleri adına Başkan'ıma teşekkürlerimi sunuyorum.

“Birlik ve beraberliğin en güzel örneğini gördüm”

Başkan Demirtaş'ın muhtarların, belediyeler için önemine değindiği konuşmasında, "Muhtarlar bizim mahallede elimiz, ayağımız, gözümüz, kulağımız her şeyimiz. Mahallelerin önderleri, ağabeyleri, ablaları. Mahallelere hizmet gelmesi noktasında bürokraside önemli yerleri olan arkadaşlarımız. Bugün Çay mahallemizin ihtiyacı olan muhtarlık binasını hizmete açıyoruz. Açılışını yapacağımız bu alanda ilkadım ilçemizde hizmet veren mahalle muhtarları hep bir arada görmekl, birlik ve beraberlik açısında ne kadar kıymetli olduğunu görüyoruz. Binamız için emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Binamızın Çay Mahallesi'ne hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Törende konuşmaların ardından kesilen kurdele ile muhtarlık binasının açılışı gerçekleştirildi. Başkan Demirtaş,vatandaşlar ile de uzun süre sohbet ederek bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Törene Başkan Demirtaş’ın yanı sıra İlkadım Belediyesi Meclis Üyesi Adem Yıldırım, Samsun Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Öztürk,İlkadım ilçesinde hizmet veren mahalle muhtarları çok sayıda vatandaş katıldı

 

Her Zaman Muhtarlarımızın Yanında Olacağız!
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri