İlkadım Belediyesi Vatandaşımızın Yanında Oluyoruz
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
İlkadım Belediyesi Vatandaşımızın Yanında Oluyoruz
09.01.2023 13:04:23

 

İlkadım Belediyesi Vatandaşımızın Yanında Oluyoruz

İlkadım Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, halk sağlığını korumaya yönelik restoran ve lokantalarda yaptığı denetimle hijyen kurallarına uymayan işletmelere uyarılarda bulundu. Denetimde kullanılan ürünler, büyük bir titizlikle kontrol edildi.

 

İlkadım halkının sağlıklı ve hijyenik gıdaya ulaşması sağlamak amacıyla denetimlerine hız kazandıran zabıta ekipleri farklı kollarda denetimlerini hummalı bir şekilde devam ettiriyor. Vatandaşların sağlığını korumak için yapılan denetimle, kentin işlek noktalarından olan restoran ve lokantalar denetlendi. Başta işletmelerin mutfakları olmak üzere hijyen ve temizlik denetimlerini titizlikle sürdüren zabıta ekipleri, işletmelere gıda ürünlerini açıkta korunmaması için uyarılarda bulundu. Gıda ürünlerinin saklama koşullarına uyulması gerektiğini belirten zabıta ekipleri, vatandaşların sağlığını tehdit edecek şekilde ürünleri saklayan ve hijyen koşullarını sağlamadığı tespit edilen işletmelere yönelik gerekli işlemleri uyguladı.

“Denetimler devam edecek”

Vatandaşların sağlığı için hijyen koşullarının sağlanması gerektiğini dikkat çeken İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,” Belediye olarak sadece üzerimize düşen vazifeleri yapmakla yetinmiyor, sosyal belediyeciliğin gereklerini de yerine getiriyoruz. Vatandaşlarımızın sağlığının korunmasına yönelik yapılan çalışmalar, yapılabilecek tüm hizmetlerin en başında gelmektedir. Biz hem esnafımızın hem de vatandaşımızın yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

 

 

İlkadım Belediyesi Vatandaşımızın Yanında Oluyoruz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri