Samsun Haber
Giriş Tarihi : 12-03-2024 14:45

İlkadım’a Dijital Gençlik Merkezi

Saadet Partisi İlkadım Belediye Başkan Adayı Muhammet Okutan, İlkadım Gebi Caddesinde esnaf ziyaretlerinde bulunarak esnaf ve vatandaşlardan destek istedi.

İlkadım’a Dijital Gençlik Merkezi

Okutan vatandaşlarla ve esnafla yaptığı konuşmalardan Samsun’un genç nüfusunun fazla olmasından dolayı Gençlik Şehrine Genç Başkan sloganıyla oy isteyen Okutan, İlkadım’da gençlere ve engellilere yönelik bütün engelleri kaldıracaklarını belirtti.

İlkadım’da gençlik için önemli projelerinin olduğunu da dikkat çeken Okutan, İlkadım’a Dijital Gençlik merkezi kuracaklarını ilan etti.

Geçtiğimiz günlerde, ‘İlkadım’da Her Mahalleye Tekstil Atölyesi’ projesiyle dikkat çeken Saadet Partisi İlkadım Belediye Başkan Adayı Muhammet Okutan, ‘İlkadım Dijital Gençlik Merkezi’, projesiyle gençlere yönelik projelerde de diğer adaylar arasında öne çıkmayı başarıyor.

Okutan’ın gençlere yönelik geliştirilen İlkadım Dijital Gençlik Merkezi’nde, Hekatlon Alanı, Dijital Kütüphane, Robotik Kodlama Atölyesi, XR Oyun Salonu, Dijital Grafiti Alanı, Youtober Stüdyosu. VR Oyun Alanı bulunuyor.

adminadmin