Kalbimiz Pakistan'da!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Kalbimiz Pakistan'da!
29.08.2022 17:10:28

 

Kalbimiz Pakistan'da!

BEM BİR SEN Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli, Tarihinin en büyük sel felaketlerinden birini yaşayan Pakistan'da hayatını kaybedenler için başsağlığı dileklerinde bulundu.

 

Kurtuluş Savaşı dahil olmak üzere her zaman Türkye’nin yanında olan Dost ülke Pakistan’da haziran ayından bu yana etkili olan muson yağmurları nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısının 1061'e yükseldiğini belirten Gayretli, “ Şiddetli yağışlar sebebiyle Pakistan’da 992 bin 871 ev hasar gördü, yaklaşık 33 milyon 46 bin kişi etkilenirken, 498 bin 442 kişi ise kurulan yardım kamplarında yaşıyor.” diyerek Pakistan’a yapılacak yardım kampanyalarında Türk milletinin dostluk elinin selden etkilenen Müslüman Pakistan halkına uzanacağına inandığını kaydetti.

BEM BİR SEN Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli Kalbimiz Pakistan'da!
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ayhan Özkurt     0000-00-00 "Durmak yok, yola devam." Sloganının en güzel örneği Savaş Gayretli başkanımıza Allah CC kolaylıklar versin. Bir hafta içerisinde ülkenin batısından doğusuna, kuzeyinden güneyine nerese bir sorun varsa onun çözüm çabasında, nerede bir yaslı, cenaze, dertli varsa eli üzerinde. Maşallah Süphan Allah bu enerji, bu çaba, bu gayret... Allah CC yar ve yardımcınız olsun inşallah.
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri