Kanada Vize Başvurusu
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Kanada Vize Başvurusu
03.03.2023 16:27:49

 

Kanada Vize Başvurusu

 Kanada’ya seyahat etmek isteyen tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının muhakkak suretle Kanada vizesi sahibi olması gerekmektedir. İşlemler ve başvuru süreci doğru yönetildiği takdirde Kanada vizesi sahibi olmak hiç zor değildir. En önemli nokta; Kanada Konsolosluğunun istediği düzende başvurunun gerçekleştirilmesidir.

 

Süreç Kanada vizesi başvuru formunun doldurulmasıyla başlamaktadır. Kanada vizesi başvuru formu İngilizce ya da Fransızca olarak doldurulmalıdır. Türkçe ya da farklı dillerde başvuru resmi olarak kabul edilmemektedir.

 

Başvuru formu çoğunlukla seyahat amacınıza yönelik sorulardan oluşmaktadır. IMM 5257 genellikle şu soruları içerir: başvuru sahibi hakkında bilgi: ziyaretin amacı ve gezinin planı; sağlık durumu, sabıka geçmişi veya askerlik bilgileri gibi sorulardan oluşmaktadır. Vize başvuru formunda sorulan tüm sorular eksiksiz ve doğru biçimde doldurulmak zorundadır. Kanada vize başvuru doldurulduktan sonra imzalanmalıdır.(İnternet üzerinden vize başvurusu yapılması durumunda başvuru formunun yazdırılması ve imzalanması gerekmez. PDF formatında kaydedilmeli ve daha sonra hesabınıza elektronik olarak eklenmelidir). Başvuru formunun tüm sayfaları, barkodu içeren sayfalar dahil, hatasız olarak yazdırılmalıdır. Yaşına bakılmaksızın gezideki her katılımcı için ayrı başvuru formu doldurulur.

 

Kanada Vizesi Kaç Günde Çıkar ?

 

Vize başvurularının sonuçlanmasını etkileyen birçok faktör vardır. Başvuru amacınız, ne zaman başvuru gerçekleştirdiğiniz, konsolosluğun yoğunluğu gibi birçok faktör daha vize başvurusunun sonuçlanma süresini etkilemektedir. Ortalama süre 2-4 hafta arasında değişiklik göstermektedir. Kanada vizenizin başarılı bir şekilde sonuçlanması ve vize çıktıktan sonra seyahatinizi gerçekleştirmeniz adına uygun zamanlarda başvuru yapmanız çok önemlidir. Başvurusunu son günlere bırakan hemen her birey Kanada vizesi kaç günde çıkar sorusuna cevap arar. Bu anlamda net bir cevap vermek oldukça zordur.

 

Kanada Vize Merkezi ile Güvenle Başvurun

 Kanada vize başvurusu yapmak deneyim ve güven gerektirir. Kanada vizesi alanında uzman olan Kanada Vize Merkezi, 10 yılı aşkın tecrübesiyle başvurularınızı Kanada Konsolosluğunun istediği düzende gerçekleştirmektedir.

 

Detaylı bilgi almak için: https://www.kanadakulturmerkezi.com/kanada-vizesi/

Kanada Vize Başvurusu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri