Kolektif Bilinci Birlikte Oluşturabiliriz
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Kolektif Bilinci Birlikte Oluşturabiliriz
06.05.2023 10:55:09

 

Kolektif Bilinci Birlikte Oluşturabiliriz

Türkiye İşçi Partisi Samsun Milletvekili Adayı Av. Arslan Bolat Bafra’da ziyaretlerde bulundu. Halk ziyareti yapan Bolat, işçilerin sorunlarını dinledi. “Eşit işe eşit ücret” vurgusunu yapan Bolat, “Alın terinin karşılığının peşindeyiz. Gelecek kaygısı yaşamayacak bir nesil istiyoruz.” Dedi.

Türkiye İşçi Partisi Samsun Milletvekili Adayı Av. Arslan Bolat Bafra’da ziyaretlerde bulundu. Halkla bir araya gelen Bolat, işçinin, esnafın ve çiftçinin sorunlarını dinledi. Seçim çalışmaları hakkında bilgi veren Bolat, “Eşit işe eşit ücret” vurgusu yaptı.

 

Gençlerden Bolat’a Yoğun İlgi

Bafra’da halk ziyaretleri sırasında yanına gelen gençlerle de sohbet eden Bolat, gençlere eşit ve ücretsiz eğitimin önemini anlattı. Bolat “Üniversite için gittiğiniz şehirde barınma ihtiyacınızı düşünmemeniz gerekiyor, çünkü eğitim eşit olmalı. Bafra’da verilen eğitimle Bursa’da verilen eğitim neden farklı olsun? Her birimiz eşit eğitim almalıyız, eşit eğitime eşit mesafede olmalıyız.” dedi.

Üniversiteden mezun olan ancak iş bulamayan gençlerle konuşan Bolat, “Hayalimiz, hedefimiz, arzumuz gelecek kaygısı yaşamayacak bir nesil. Bu ülkenin bunu sağlayabilecek gücü var. Üretebiliriz. Kolektif bilinci birlikte oluşturabiliriz. Yaşlıların gençler adına konuştuğu bir siyaset arenası istemiyoruz, gençlerin kendi isteklerini, kendi taleplerini dile getirdiği, söz hakkının olduğu bir gelecek istiyoruz.” dedi.

 

Kolektif Bilinci Birlikte Oluşturabiliriz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri