Korona Virüsünden Daha Tehlikeli Bir Hastalık
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Korona Virüsünden Daha Tehlikeli Bir Hastalık
21.05.2021 09:44:08

 

Korona Virüsünden Daha Tehlikeli Bir Hastalık

Korona virüsüne yakalanan insanların çok büyük çoğunluğu ölmeden bu hastalıktan kurtulabilmektedir. Bu salgın hastalık temizlik kurallarına uymayan kişilerde daha çok görülmekte ve etkili olmaktadır.

FETÖ ve bu dehşetli örgütün lideri Feto, ektiği materyalizm ve dinsizlik tohumları ile insanların ebedi hayatlarını karartan bir özellik taşımaktadır. Bu nedenle Korona virüsünden çok daha tehlikeli ve önemlidir.

Yıllardan beri Feto’nun mahiyetini anlatmaya çalışıyor namaz, oruç ve tesettür gibi farzları nasıl kaldırdığını, İslamiyet’te haram kılınan içki, faiz ve ahlaksızlık gibi fiilleri serbest hale getirdiğini yaşanan örneklerle birlikte izah ediyorum. Türkiye’yi bölüp parçalamak için İslam düşmanları ile elbirliği içinde gerçekleştirmiş olduğu eylemler, bunun en büyük delilidir.

15 Temmuz 2016 darbe teşebbüsü ile suçüstü yakalanan Feto ve örgütü, ne yazık ki hala çökertilemedi. Aradan neredeyse 4 yıl geçmiş olmasına rağmen organize bir şekilde her alanda eylemlerini sürdürmeye devam ediyorlar. Hala bu örgüte bulaştığı halde pişman olmayıp hala direnen binlerce insana rastlamak mümkündür.

YAZININ DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
vatandaş     2021-05-21 darwinistler gibisiniz, aldandığınız, övgüler düzdüğünüz fetöyü uydurduğunuz teorilerle yaşatmaya devam ediyorsunuz, darwinin insan hayvandan üredi dercesine siz de ne istedilerse verilen fetöyü İslama hizmet makamından şimdi Türkiyeyi yok eden virüs makamına indirdiniz.Yakışırrrr, devammmm.
Advert
GALERİLER