Küresel Güce Teslim Olmayacağız
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber - dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Küresel Güce Teslim Olmayacağız
15.02.2021 07:48:47

 

Küresel Güce Teslim Olmayacağız

Artık yasaklar tamamen ortadan kalkmalı normal hayata dönüş sağlanmalıdır. Yaşadık gördük küçük bir virüs hayatımızı komple değiştirebiliyor. Bu virüsün laboratuvarlarda üretildiği konusunda fikrim değişmemiş oldu.

Koronavirüs yok değil var fakat bu virüs laboratuvarlarda üretildi şuan da farklı çalışmalarla mutasyona uğratılıyor. Diğer taraftan da aşı çalışmaları devam ediyor. Bu aşı çalışmaları tabi ki başarılı  olacaktır.Ama öncelikle koronavirüs Türkiye girdikten aylar sonra önlemler alındı. Şimdi ise bu virüsün etkisi eskisi gibi olmamasına rağmen neden hala yasaklar devam ediyor? Dünya ve ülke olarak büyük bir sınavdan geçtik. Bu sınavdan geçerken peki akıllandık, uslandık mı ? Hayır... Sadece kayıplarımız ve  yenilgilerimizle yolumuza devam ediyoruz.

Özellikle biri bana 850 TL ‘lere çıkan çeyrek altın fiyatının 710  TL ‘lere kadar nasıl gerilediğini ama hala ekonomide rahatlama olmadığını açıklasın lütfen!..

Sağlık alanın da yaşadığımız büyük bir korkunun arkasından ekonomi de, eğitim de yaşadığımız paniklerin acısını unutmamız mümkün değil, can çekişen esnafın kepenk kapatarak, Bir çok insanın işten çıkartılarak işsiz kalmasını ve bunun çözüm yollarının araştırılmamasını biri bana açıklasın lütfen!...

YAZININ DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Advert
GALERİLER