Luminor Marina
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Luminor Marina
26.03.2022 17:32:34

 

Luminor Marina

Koleksiyon sevenlerin tercih ettiği Luminor Marina küçük saniye tasarımı ile ön plana çıkar. Markanın kült modeli tasarımıyla hiç değişmeden günümüze kadar gelmiştir. İtalyan deniz kuvvetleri saati zorlu testlerden geçirerek güçlü sistemini ortaya koydu. Film yıldızlarının tercih ettiği saat olarak ünlenmiştir. Önceleri askeri saat olarak tasarlanan model dünya çapında tercih edilen bir modele dönüşmüştür.

Luminor Marina Özellikleri 

Saatin kasa büyüklüğü, saatte kullanılan materyaller ile işlevselliği, tasarım açısından farklı bir modeldir. Modelin 72 saat güç rezervi bulunur. 300 metre veya 100 metreye kadar su geçirmez özelliği bulunur. 40, 42 ve 44 milimetre kasa boyutlarına sahip modeller vardır. Tarih göstergesi ve saniye özelliği minimaldir.

Luminor Marina İşlevselliği

Kült model Luminor Marina su geçirmez özelliği, sağlamlığı yanı sıra karanlıkta okunabilmesi gibi birçok işlevsel özelliği ile ön plana çıkar. Sanatsal estetiği işlevsellik ile bir araya getiren model dünya starlarının ve daha birçok prestij sahibi kişilerin tercih ettiği model olarak bilinir. https://entropia.club/tr/product/luminor-marina-47-mm/ Adresini ziyaret ederek sizde estetiği ve işlevselliği bir araya getirmiş modeli görebilirsiniz.

Luminor Marina
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER