Müteahhit Suat Kılıç’a Simder’den Ziyaret!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Müteahhit Suat Kılıç’a Simder’den Ziyaret!
19.11.2022 18:13:17

 

Müteahhit Suat Kılıç’a Simder’den Ziyaret!

Kısa adı SİMDER olan Samsun İnşaat Müteaahitleri Derneği yönetimi, Kurucu Gençlik ve Spor Bakanı, AK Parti Grup Başkanvekili, 22, 23, 24. Dönem Samsun Milletvekili, Hukukçu - Avukat, Gazeteci -Yazar, Çiftçi, Müteahhit Suat Kılıç’ı Ankara’ da ziyaret etti.

SİMER’in sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımda, SİMER yönetimi, Kurucu Gençlik ve Spor Bakanı, AK Parti Grup Başkanvekili, 22, 23, 24. Dönem Samsun Milletvekili, Hukukçu - Avukat, Gazeteci -Yazar, Çiftçi, Müteahhit Suat Kılıç ile memleketin içinde bulunduğu sorunları ve çözümlerini konuşarak, özellikle de yapı inşaat sektörünün iyileştirilmesi adına neler yapabileceği üzerine istişare etti.

Yine SİMER’in sosyal medya hesabında verilen bilgiye göre Kurucu Gençlik ve Spor Bakanı, AK Parti Grup Başkanvekili, 22, 23, 24. Dönem Samsun Milletvekili, Hukukçu - Avukat, Gazeteci -Yazar, Çiftçi, Müteahhit Suat Kılıç ile yapılan görüşme çok verimli bir şekilde gerçekleşti.

SİMDER, Kurucu Gençlik ve Spor Bakanı, AK Parti Grup Başkanvekili, 22, 23, 24. Dönem Samsun Milletvekili, Hukukçu - Avukat, Gazeteci -Yazar, Çiftçi, Müteahhit Suat Kılıç’a Kendilerine göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür etti.

Müteahhit Suat Kılıç’a Simder’den Ziyaret!
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri