Nurettin Köseoğlu'ndan Çifte Zafer Kutlaması
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Nurettin Köseoğlu'ndan Çifte Zafer Kutlaması
30.05.2023 11:11:11

 

Nurettin Köseoğlu'ndan Çifte Zafer Kutlaması

Mali Müşavir, Bağımsız Denetçi ve AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Nurettin Köseoğlu, İstanbul'un Fethi ve yeniden Cumhurbaşkanı seçilen Recep Tayyip Erdoğan için bir mesajı yayınladı.

Nurettin Köseoğlu yayınladığı mesajda; ''İstanbul'umuzun fethi bir destanın, şahlanışın, yüce Peygamber'imizin övgüsüne mazhar olmayı dilemiş bir padişahın kutlu yürüyüşüdür. Bu kutlu yürüyüş, dünya tarihine yeni bir istikamet, milletimize vazgeçilmez bir mücadele ufku kazandırmıştır.

Fatih Sultan Mehmet Han'nın iradesi, milletimizin azim ve kararlılığı ile bu önemli şehrin alınması kadar önemli olan bir diğer husus, her yönüyle üstün niteliklere sahip yeni bir medeniyetin inşa edilmesidir. Aynı zamanda 28 Mayıs seçimlerinde '' Türkiye Yüzyılı'' anlayışı ile milletimize hizmet yolunda büyük zafere imza atarak tekrar Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı seçilen Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı tebrik ediyorum.''dedi 

Köseoğlu ayarıca;''bu zaferde imzası olan Cumhur İttifakı'mızın tüm fertlerine, teşkilat mensuplarımıza, Milletvekillerimize, gençlerime, mahalle başkanlarımıza, sandık görevlilerinde tüm dava neferlerimize ve aziz milletimize sonsuz teşekkürlerimi sunarım.'' ifadesini kullandı.

Nurettin Köseoğlu'ndan Çifte Zafer Kutlaması
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
iş güvenliği malzemeleri
tanıtım yazısı