Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir "Golf Sahası Büyük Ziyan!"
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber - dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir
18.01.2021 06:49:27

 

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir "Golf Sahası Büyük Ziyan!"

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, Golf Sahasının yıllık 3 milyon maliyetinin olduğunu ve bu tesisin büyük bir ziyan olduğunu söyleyerek, "Yusuf Ziya Yılmaz'a teşekkür ediyoruz ama belediye Golf Sahası işletemez" dedi.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Yusuf Ziya Yılmaz döneminde hayata geçirilen Golf Kulübü'nün yılda 3 milyon lira maliyeti olduğunu belirterek "Belediye golf işletmeciliği yapmaz. Belediyenin golf işlettiği kaç işletme var, bulun da getirin bana" diye sordu.

 

BULUN DA GETİRİN BANA

Samsun Gazetesinden Dilber Bahadır'ın haberine göre konuya ilişkin değerlendirmelerde bulunan  Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, "Burası 650 dönüm arazi, belediye golf işletmeciliği yapmaz. Belediyenin böyle bir tesisi üstüne alması bir hata. Golf bir prestijdir tamam. Ama şimdi burayı alacak adam arıyoruz. Şu anda bu kararın gerekçesi olan adamın almama konusunda bir çabası var biz de 'al' diye çaba sarf ediyoruz. Arkadaşlar, belediyenin golf işlettiği kaç işletme var bulun da getirin bana. Bunlar çok özel ve prestijli tesisler tamam. Yusuf Ziya Yılmaz'a teşekkür ediyoruz ama belediye işletme amacıyla bunu yaparsanız, bu belediyeye büyük ziyandır. İşletemez, başına sıkıntı olur" dedi.

Mustafa Demir Yusuf Ziya Yılmaz Samsun Büyükşehir Belediyesi Golf Sahası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Vatandaş     2021-01-18 bu da akpli yusuf ziya da, niye ayrı telden çalıyorlar ki
Advert
GALERİLER