Samsun Gazi Devlet Hastanesi’nde Doktorları Çaresiz Bırakan İlaç Krizi!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun Gazi Devlet Hastanesi’nde Doktorları Çaresiz Bırakan İlaç Krizi!
22.02.2022 10:19:21

 

Samsun Gazi Devlet Hastanesi’nde Doktorları Çaresiz Bırakan İlaç Krizi!

Samsun Gazi Devlet Hastanesi’nde hastaları muayene eden doktorlar, ağrı kesici ve serum bulamadıkları için muayene odasının duvarlarına, “Dikkatinize şuan ağrı kesici iğne ve serum kalmamıştır” yazısı astı.

Hastaların asılan yazıyı cep telefonlarıyla çekerek sosyal medyada paylaşmaları üzerine durumu ört pas etmek için yazılar duvarlardan söküldü.

Samsun Gazi Devlet Hastanesi’nde ilaç sıkıntısı nedeniyle doktorlar hastalara bakmakta zorluk çekiyor.

Doktorların duvarlara astıkları yazılar sebebiyle Samsun Sağlık İl Müdürlüğü olağanüstü duruma geçerek stokta kalmamış olan ilaç ve serumların tedarik edilmesi için mücadele etti.

samsun gazi devlet hastanesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Vatan DAŞ     0000-00-00 Poliklinikte muayene edilen hastaya ağrı kesici ve serum verildiğini de ilk sizde görüyorum.Yine güzel çarpıtmışsınız.
Önce Devlet     2022-02-22 Sağlık müdürlüğünde pırlanta gibi bir Kamu Hastaneleri Başkanı (H.Y.K) ve mali konulara bakan Destek Hizmetleri Başkanı (E.Ö) var. Birbirinden becerilikli ve kabiliyetli bu iki tosuncuk hastanelerin ilaç ve diğer malzemelerini temin edemiyorlar mı? EN BÜYÜK SAĞLIK KENTİ SAMSUN.... EN BÜYÜK MÜDÜR SAĞLIK MÜDÜRÜ. SAMSUN EN'LERİN ŞEHRİ AMA ASIL EN'LER BU BASİRETSİZLERİ BU GÖREVLERE TAŞIYAN AKP VE VEKİLLERİ.
Ben şok şok şok     0000-00-00 Ve Dr Emine sehmen hala görevde:)
GALERİLER