Samsun İl Sağlık Müdürü’nü Kendi Personeli Uyarıyor!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun İl Sağlık Müdürü’nü Kendi Personeli Uyarıyor!
01.04.2021 09:07:15

 

Samsun İl Sağlık Müdürü’nü Kendi Personeli Uyarıyor!

Koronavirüs tedavisi Ankara’da tamamlayarak Samsun’da virüs ile mücadele eden sağlık personelini hayal kırıklığına uğratan ve mücadele azmini büyük ölçüde kırılmasına sebep olan Samsun İl Sağlık Müdürü Muhammet Ali Oruç’a tepkiler dinmek bilmiyor.

Sosyal medya üzerinden, “23 Kasım 2020 de yazmıştım. Sürpriz bir sonuç değil. Tedbirler de uygulamadan uzak olunca, biz daha çok birinci oluruz” diye yazan Sağlık personeli Fatih Küçükaltun 2020 yılında yapmış olduğu uyarısın da şu şekilde ifade ediyor;

“Gazi Devlet Hastanesi'nde Covid testi için önceliği BT ye vermek ne kadar doğru? Her gün yüzlerce tomografi maliyeti ve sağlık personeline getirilen iş yükü hiç düşünülmüyor mu?

Pozitif olup akciğerlere inmemiş virüsü yakalayan olağanüstü bir durum geliştirilmişse tebrikler.

Değilse her gün yüzlerce pozitif vakayı, negatifsin diyerek sokağa salıyorsunuz...”

Kendi personeli dahi sosyal medya üzerinden uyarı yaparak Samsun’da Covid 19 mücadelesinin tedbirlerinin ve uygulamalarının çözüm ve çareden uzak olduğunu yazan Samsun İl Sağlık Müdürü’nün böyle bir durum karşısında istifa edip etmeyeceği merak konusu oldu.

Koronavirüs Samsun İl Sağlık Müdürü Gazi Devlet Hastanesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
TUĞRUL     0000-00-00 Adam kibir ve ego abidesi. Samsun' da hiç uzman doktor yokmuş gibi O' nu İl Sağlık Müdürü yapan ve meydanı boş bırakan siyasetçi düşünsün. 2023'e de artık iş müdürüyle giderler. Vesselam.
Umut     0000-00-00 Samsun saglik müdürlüğünü bu şahıs, sag kolu erol,sol kolu cengiz bir olup,chp-ip'lilere teslim ettiler.Bunun en büyük suçlusu ahmet demircan denen Akparti 'yle,Erdogan'la işi olmayan kişidir.
hakkı baba     2021-04-01 samsun halk sağlığı başkanlığını chp li olan ak partililere söven bir kadın yönetiyor. selami bey piyon zaten sessiz sakin. ii sağlık müdürlüğünü de aynı kafa yönetiyor bu idareciler idarci ama kuruma hakem değik. kurum solcuların elinde. ali oruc desen kendisini sevmekten is yapmağa vakit bulamıyo bi adam bu kada megelomon olurmu
Advert
GALERİLER