Samsun Profesyonel Apartman Site Ve Tesis Yöneticileri Bir Araya Geldi
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber - dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun Profesyonel Apartman Site Ve Tesis Yöneticileri Bir Araya Geldi
28.08.2020 18:00:34

 

Samsun Profesyonel Apartman Site Ve Tesis Yöneticileri Bir Araya Geldi

Samsun’da faaliyet gösteren profesyonel apartman, site ve tesis yönetiminin öncü firmalarının temsilcileri geleneksel hale getirilen aylık istişare toplantısında bir araya gelerek, sektörle ilgili fikir alışverişinde bulundu.

Firma temsilcileri sektörün sorunlarını masaya yatırarak çözüm önerilerini tartıştı.

En önemli sorunlardan biri olan merdiven altı firmaların sektöre verdikleri zararlara dikkat çekildi. Hiçbir mali sorumluluğu olmayan firmaların uygun fiyat vurgusuyla sunmaya çalıştıkları hizmetin hakkini veremeyip hem sektöre hem site apartman sakinlerine verdikleri zararlar görüşüldü.

 

Toplantıya katilin sağlayan Samsun yapı yönetim, Rota yapı yönetim Artı yapı yönetim, Erg yapı yönetim, ve Beyaz yapı yönetim, Samsun genelindeki tüm firmalara çağrı yaparak birlik ve beraberlik talebinde bulundular.

Sektöre yon veren firmalar olarak; taban fiyat uygulamasının olması gerektiğini dile getirip, mali sorumlulukları olan kurumsal firmaların daha iyi hizmet verebilmeleri adına haksiz rekabet ortamının önüne geçilmesini istediklerini beyan ettiler.

 

Yönetim firmaları olarak samsunda yöneticiler derneğinin açılması için ilk adımların aylık istişare toplantılarıyla şekillendirilerek atılacağını bildiren firma yetkilileri, site ve apartmanların bu derneğe kayıt olacak, sorumluluk sahibi firmalardan hizmet almaları konusunda halkımızı bilinçlendirme çalışmalarına başlayacaklarını bildirdiler.

 

Geleneksel hale getirilen istişare toplantısında her ay bir araya gelerek daha fazla mali kayıtlı yönetim firmasını bir araya getirip, karşılıklı  görüşme ve çözüm önerileri ile hizmet ettikleri binlerce site ve apartman sakinine hak ettikleri en iyi yönetim hizmeti sunmak istediklerini bildirdiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER