Samsun Sağlık İl Müdürü de Değişecek Mi!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun Sağlık İl Müdürü de Değişecek Mi!
07.09.2023 11:02:25

 

Samsun Sağlık İl Müdürü de Değişecek Mi!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın 23 ilin Sağlık müdürlerini değiştireceği gündeme bomba gibi düştü.

Kocanın değiştirmeyi planladığı sağlık il müdürleri arasında çeşitli nedenlerle görevi bırakan ve halihazırda vekaleten görev yapan il sağlık müdürleriyle görevinde başarısız olduğu gelen şikayetlerle ortaya çıkan isimlerden oluştuğu belirtiliyor.

İddiaya göre değişen sağlık il müdürlerinin yerine öncelikle daha önce müdürlük yapmış tecrübeli isimlerin ekibiyle beraber göreve getirilmesi planlanıyor.

Sağlık Bakanlığı, il sağlık müdürlüklerindeki görev değişiklikleri ile sağlık hizmetlerinin daha etkin ve verimli bir şekilde yürütülmesini hedefliyor.

Bu nedenle, deneyimli sağlık yöneticilerinin atanarak, il sağlık müdürlüklerinin daha etkili bir şekilde yönetilmesi amaçlanıyor.

Samsun Sağlık İl Müdürü’nün de değiştirilmesi planlanan isimlerin arasında olduğu öğrenildi.

Samsun Sağlık İl Müdürü de Değişecek Mi!
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Sakallı     0000-00-00 Once Omü rektörünü degistirsinler
Ertuğrul     0000-00-00 Umarım bir an önce değişir.Akparti'nin burada az oy almasının bir nedenide sağlıktaki hastanelerin vatandaşa eziyet çektirmesi.vatandaş korona zamanı müdür hazretlerinin özel uçakla Ankara'ya gidişini unutmadı.Bakan bey çok seviyorsa yanına alsın. Müdürün yoldaşı!!!! e.....efendiyede Ankara'da illaki bir yer bulunur.gül gibi geçinir giderler
SAMSUNLU     2023-09-07 Madem deneyimli sağlık müdürlerini göreve getireceklerse Müdürü neden görevden alıyorlar. Samsun nasılsa antraman yeri, Müdür bey ve ekibi nasılsa acemiliklerini burada attılar. Adam tam katkı sağlayacaktı oldumu şimdi.
GALERİLER
iş güvenliği malzemeleri
tanıtım yazısı