Samsun Sağlık İl Müdürüne gazeteciler de tepki gösterdi
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun Sağlık İl Müdürüne gazeteciler de tepki gösterdi
11.01.2023 18:27:21

 

Samsun Sağlık İl Müdürüne gazeteciler de tepki gösterdi

​Samsun İl Sağlık Müdürü Muhammet Ali Oruç’un, “Randevu alanların 5'te 1'i randevularına gelmedi" açıklaması gazetecilerin tepkisini çekti.

Samsun’da gazetecilik yapan Ahmet Çağdaş Çatoğlu ile Sedat Öksüzoğlu Sağlık İl Müdürünün açıklamasını sosyal medya üzerinden yaptıkları paylaşım ile tepki gösterdiler.

Gazeteci Ahmet Çağdaş Çatoğlu tepkisini, “Millete 3-5 ay sonrasına randevu, 6-7 ay sonrasına endoskopi günü veren sistemin başındaki @muhammetalioruc, , milleti eleştiriyor! Gelmeyenler ya özele gitmiştir, ya kendi kendine iyileşmiştir ya da ölmüştür.

Okumuş adam sonuçta; Yönetemiyorum dememiş de millet gelmiyor demiş!” şeklinde gösterirken,

Gazeteci Sedat Öksüzoğlu ise tepkisini, “Başarısızlığını bir şekilde örtemeye çalışacak tabi ki sayın @muhammetalioruc,  Kendisi nasıl olsa hasta olduğunda ambulans uçakla Ankara'ya gidiyor. Millet kimin umrunda. Bu başarısızlığın arkasında duranlar, bunun vebalini nasıl ödeyecek.” Şeklinde gösterdi.

Samsun Sağlık İl Müdürüne gazeteciler de tepki gösterdi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
EHLİYET VE LİYAKAT     2023-01-16 HERKES LAYIK OLDUĞU GİBİ YÖNETİLİR DEMEKKİ BİZ BUNA LAYIK BİR TOPLUMUZ AZ KALDI SEBEP OLANLAR DÜŞÜNSÜN
Sinan     0000-00-00 Hastanelerde özellikle göz,kardiyoloji ve dişin bazı bölümlerine 15 günden önce randevu alamıyorsunuz.Araya birilerini koyarsanız 1-2 gün içinde belki.Müdürün tek amacı reklamını iyi yaparak şehir hastanesine başhekim veya bakanlıkta genel müdür olmak.Vekil demircan ve bu ekip yüzünden vatandaş akparti'ye kızıyor.
Laz     0000-00-00 Sağlık bakanlığı hastalar randevulara gelmediği için,iptal etmeyip gelmeyenlere 15 gün randevu vermeme uygulamasını başlattı.Sırf eleştiri yapmak için bilip bilmeden yazmayın
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri