Samsun'da Ak Parti 2023'e doğru şehir buluşmaları yapılacak!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun'da Ak Parti 2023'e doğru şehir buluşmaları yapılacak!
29.09.2022 16:06:07

 

Samsun'da Ak Parti 2023'e doğru şehir buluşmaları yapılacak!

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı tarafından organize edilen "2023'e Doğru Şehir Buluşmaları" programı Cuma günü Samsun İl Başkanlığı'nın koordinasyonunda tüm gün tüm ilçelerde devam edecek etkinliklerle gerçekleştirilecek.

"2023'e Doğru Şehir Buluşmaları" tüm hızıyla devam ediyor. Türkiye'nin tüm şehirlerinde gerçekleştirilecek olan organizasyonun Samsun programı; 30 Eylül 2022 Cuma günü, Samsun merkez ve 17 ilçede yoğun bir katılımla gerçekleşecek.

BAKAN MURAT KURUM KATILIYOR

Program kapsamında; Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum; AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Çevre Şehir ve Kültür Başkanı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Genel Merkez MKYK Üyeleri Ayşe Böhürler ve Mehmet Umur; AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı Samsun Koordinatörü ve Sinop Milletvekili Nazım Maviş ve Samsun Milletvekillerinin yanı sıra; çevre illerden çok sayıda milletvekili de katılacak. Samsun İl Başkanlığı koordinasyonunda; Ömer Halisdemir Salonu'nda gerçekleşecek sıralı toplantıların dışında;  misafir milletvekillerinin katılımlarıyla Samsun'un 17 ilçesinde ayrı ayrı etkinlikler düzenlenecek.

17 İLÇEDE PROGRAMLAR

Programa; Amasya, Çankırı, Çorum, Giresun, Kastamonu, Ordu, Tokat ve Yozgat olmak üzere çeşitli illerden toplam 17 milletvekili katılarak, ilçe teşkilatları ile bir araya gelecek.

Program; 30 Eylül 2022 Cuma günü, yerel ve ulusal basının davet edileceği basın toplantısı ile başlayacak ve tüm gün esnaf,  sivil toplum ile halk buluşması dahil toplumun tüm kesimlerine temas eden programlarla devam edecek.

Samsun'da Ak Parti 2023'e doğru şehir buluşmaları yapılacak!
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tiyatroya devam     0000-00-00 Körler sağırlar birbirini ağırlar etkinlikleri olacak anlaşılan. Herkes birbirinin sırtını sivazlayacak.otekilestirdiklerinize dışladıklarıniza ulaşmadan ne yapsanız boş. Kırdıklarinizi onarmayarak bu davaya ihanet ediyorsunuz.
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri