Samsun'da Birinci Parti Çıkacağız
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun'da Birinci Parti Çıkacağız
12.05.2023 15:18:38

 

Samsun'da Birinci Parti Çıkacağız

MHP Samsun Milletvekili adayı Abdullah Karapıçak, 14 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleşecek Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimleri öncesinde çalışmalarını hızlandırdı.

 

Karapıçak, Samsun'un ilçelerini ve mahallelerini adım adım dolaşarak seçmenlerle bir araya geldi.

Seçimlerin tarihinin önemli bir gün olduğunu vurgulayan Karapıçak, bu seçimlerden Cumhur İttifakı'nın zaferle çıkacağını ve Cumhur İttifakı'nın adayı Recep Tayyip Erdoğan'ın Cumhurbaşkanı olarak görevine devam edeceğini ifade etti.

Samsun Milletvekili Adayı Abdullah Karapıçak, yaptığı konuşmalarda şunları söyledi:

"Benim bu ülkenin gençlerine güvenim ve inancım tam. Allah hepinizden razı olsun gençler. Her biriniz bu ülkenin onuru ve şerefisiniz! Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün dediği gibi, 'muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur'.

Sen aynı zamanda çağ açıp çağ kapayan Fatih Sultan Mehmet Han'ın torunusun. Nice Farabiler, Nice Biruniler ve Nice Aziz Sancar'lar ve daha fazlası Türk'ün gücünü dünyaya gösteren nice Selçuk Bayraktar'lar çıkacak içinizden. Bu ülkeyi yine bu milletin gençleri koruyacak. Ne mutlu Türk'üm diyene, ne mutlu vatanı seven Türk gencine."

Abdullah Karapıçak, 15 Mayıs itibariyle vatandaşlardan aldıkları güven ve destekle Türkiye'nin kalkınmasına ve Samsun'un daha da gelişmesine önemli katkılar sağlayacaklarını belirtti.

SAMSUN'DA BİRİNCİ PARTİ ÇIKACAĞIZ

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Ordu Mitinginde; "Cumhurbaşkanı Adayı Kılıçdaroğlu teröristlerle yol yürümektedir. Cumhurbaşkanı Adayı Kılıçdaroğlu zalimlerin kontrolündedir. Bu nedenle paravan adaydır, kumandalı adaydır, kukla adaydır, 7+2 formatlı kumar masasının icazetli adayıdır. Kılıçdaroğlu Türkiye düşmanlarına yakayı kaptırmıştır. Onların dümen suyuna girmiştir." ifadelerini de hatırlatan Abdullah Karapıçak, konuşmasında şu ifadelere yer verdi: "Seçime az kaldı! Samsun kararını verdi. Gezdiğimiz köy, mahalle, ilçe ve merkezlerde vatandaşlarımız, milletvekili seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi'ne, Cumhurbaşkanlığında ise Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a oylarını verecekler. Karşılaştığımız ilgi ve sevgiyi kelimelere sığdırmamız mümkün değil. Herkese teşekkür ederiz. Samsun'da birinci parti çıkacağız... İnşallah bu süreçte İYİ Parti'nin Samsun'da tarihinden silineceğinin, CHP'nin ise sadece 1 milletvekili ile Meclis'e gideceğinin bile şüphede olduğu görülmektedir.

DAHA ÖNCEKİ İFADELERİMİZİ TEKRAR ETMEK İSTİYORUM:

Samsun'da 14 Mayıs'ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimlerinde MHP, Samsun'da üç milletvekilini Ankara'ya yollayacaktır. MHP Samsun Milletvekili Adayı Abdullah Karapıçak, seçim kampanyası boyunca Samsun'un her bölgesini gezerek bütün kesimlerden oy alabilecek bir aday olarak öne çıktı. Özellikle ülkücü milliyetçi seçmenin MHP'ye tepki oylarını vermesi, Karapıçak'ı Samsun'da tepki oylarının toplanma merkezi haline getirdi. Bu durum MHP'nin Samsun'da üç milletvekili çıkarabilmesinin anahtarını oluşturuyor."

Samsun'da Birinci Parti Çıkacağız
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri