Sebze ve Meyve Hali Komisyoncuları'ndan Başkan Demir'e Geçmiş Olsun!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Sebze ve Meyve Hali Komisyoncuları'ndan Başkan Demir'e Geçmiş Olsun!
22.07.2022 09:47:13

 

Sebze ve Meyve Hali Komisyoncuları'ndan Başkan Demir'e Geçmiş Olsun!

Samsun Sebze ve Meyve Hali komisyoncuları yardımlaşma derneği yönetim kurulu başkanı Burhan EKİZ, hastalığı nedeni ile geçici olarak tedavi amaçlı izne ayrılan Samsun Büyükşehir belediye başkanı Mustafa Demir'in sağlığına tez zamanda kavuşmasını temenni ettiklerini söyledi.

Samsun Sebze ve Meyve Hali Komisyoncuları Yardımlaşma Derneği Başkanı Burhan Ekiz, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'in hastalığını büyük bir üzüntü ile öğrendiklerini belirterek, ''Öncelikle kıymetli Büyükşehir Belediye Başkanımız Mustafa Demir'e yaşadığı rahatsızlık dolayısıyla büyük geçmiş olsun diyoruz.

Sebze ve Meyve Hali Komisyoncuları olarak bizim her zaman yanımızda olan başkanımızın hastalığı bizleri derinden üzmüştür. Rahatsızlığı dolayısıyla görevinden izne ayrılan başkanımıza tedavi süreci sonrasında sağlıklı bir şekilde görevinin başına ve aramıza döneceğine inanıyor, Sebze ve Meyve Hali Komisyoncuları Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu adına ve hal esnafı adına geçmiş olsun diyoruz'' dedi.

Burhan EKİZ mustafa demir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Hasköylü     0000-00-00 Allah bütün hastalara acil şifa ihsan eylesin ailelerine kolaylık versin
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri