Selülit Görüntüsü Emtone ile Ortadan Kalkıyor
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Selülit Görüntüsü Emtone ile Ortadan Kalkıyor
09.01.2023 17:14:03

 

Selülit Görüntüsü Emtone ile Ortadan Kalkıyor

Kadın ya da erkek fark etmeden pek çok kişi vücutlarının pürüzsüz bir yapıya sahip olmasını istiyor. Ancak özellikle de kadınlar, bu aşamada selülit olarak adlandırılan görüntüden yaşamlarının pek çok alanında şikayetçi oluyorlar.

Üzerinde doğru şeklide durulmaması halinde çok daha kötü bir görüntünün ortaya çıkacağını bilen pek çok kadın da bu görüntünün en etkili şekilde önüne geçmek adına Emtone konusundaki araştırmalarını daha öncesinde olmadığı kadar sıklaştırıyorlar. Bu aşamada doğru isimler ile iletişime geçmeleri halinde kısa bir süre içinde aradıkları sonuçları elde etmeyi başarıyorlar.

 

 

 

Portakal kabuğu görünümü olarak adlandırılan selülit görüntüsü, düşünülenin aksine yalnızca kilo sorunu olan kadınların değil nispeten zayıf kadınların da en büyük sorunlarından bir tanesi olarak görülüyor. Selülit görüntüsünün ortaya çıkmasının temel nedeni, kişinin cildinin alt kısmındaki minik odacıkların içerisinde yer alan dokuların yağ ve su ile dolması olarak söylenebilir. Kan dolaşımının bundan etkilenmesinden sonra minik odacıklar şişer ve ciltteki bağ dokusuna baskı yapmaya da başlar. Fazla kiloların da bu durumun yanına eklenmesi sonucunda cilt yapısının altındaki odacıklarda genişleme olurken cildin yüzeyine olan baskının da artması sonucunda selülit görüntüsü kendini gösterir.

 

Emtone Nasıl Etki Eder?

 

Yıllardır selülit görünümünden muzdarip olan kişiler, farklı spor ve diyet programlarını kullanarak çok daha iyi sonuçları elde etmek istiyor. Lakin pek çok kişi hangi programı uyguluyor olursa olsun fark etmez çoğunlukla aradığı sonuçları elde edememekten şikayetçi oluyor. Son dönemlerde ise Emtone ile alakalı araştırma yapan kişiler, bu konuda artık en iyi sonuçları elde etmeyi başarabiliyorlar. Gelişen teknolojinin beraberinde getirmiş olduğu yenilikleri içerisinde barındıran Emtone ile beraber iki farklı teknoloji aynı anda kullanılarak çok daha etkili sonuçların ortaya çıkması sağlanıyor. Şok dalgasının ve monopolar radyo frekansının beraber kullanıldığı seans esnasında aynı zamanda termal ve mekanik enerjiler ve birlikte kullanılmakta. Böylece doğru şekilde yapılacak seans sonucunda sadece selülit görünümü düzeltilmiyor. Bununla beraber cildin de sıkılaşması sağlanıyor.

 

 

 

İlk olarak kullanılmaya başlandığı zamandan itibaren Emtone teknolojisinin bu denli tercih edilmesinin en büyük nedenlerinin başında; selülitlerin bulunduğu yere direkt olarak etki eden bağ dokusu ve elastinde bozukluk, dolaşım bozukluğu ve yüksek orandaki yağlanma sorunlarına karşı da ciddi oranda etkili sonuçların elde edilmesini sağlamasıdır. Alanında deneyimli olan isimler tarafından gerçekleştirilecek seans sayesinde ciltteki elastikiyetin onarımı, kolajen yenileme, kan dolaşımının arttırılması, yağ çeperlerinin küçültülmesi, metabolizmanın çok daha hızlı bir hale getirilmesi gibi farklı işlemler yalnızca tek cihaz gerçekleştirilerek sağlanıyor.

Gerçekleştirilen Emtone seansı esnasında ise hiçbir şekilde ağrı ya da acı hissi ortaya çıkmıyor. Doğru isimler tarafından gerçekleştirilecek olan seans esnasında dokularda ciddi anlamda iyileşme görülmektedir. Seans ile beraber elastin seviyesinde %64, kolajen seviyesinde %59 ve dermis kalınlaşmasında ise %44 oranında artış kendini gösterecektir. Doğru şekilde yapılacak olan seanslar ile beraber de bir yandan selülit görünümü düzeltilirken diğer yandan da ilgili bölgenin ince ve pürüzsüz bir görünüme ulaşması da sağlanmış oluyor.

İstenilen görüntünün elde edilebilmesi adına gerçekleştirilecek Emtone seans sayısı ise selülit durumuna ve cilt yapısına bağlı olarak değişebilmektedir. Uzman isimler tarafından hazırlanacak programa uyulması halinde, kişi her zaman arzuladığı etkileyici vücut yapısına kolaylıkla ulaşmayı başaracaktır. Emtone ve etkileri konusunda en iyi sonuçları elde etmek isteyenler, https://www.ozelincelme.com adresinden bu konuda aklında yer eden soruların hepsinin yanıtlarını eksiksiz olarak alabilirler.

Selülit Görüntüsü Emtone ile Ortadan Kalkıyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri