Sinop Memur-Sen De Büyük Anadolu Hastaneleri Dedi
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber - dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Sinop Memur-Sen De Büyük Anadolu Hastaneleri Dedi
27.11.2020 06:23:35

 

Sinop Memur-Sen De Büyük Anadolu Hastaneleri Dedi

Memur-Sen Sinop İl Temsilciliği ile Büyük Anadolu Hastanesi ile kurumsal sağlık anlaşması imzaladı.

Samsun Büyük Anadolu Hastanesi kamu, kurum ve Sivil Toplum Kuruluşlarıyla olan kurumsal sağlık anlaşmalarına aralıksız devam ediyor.

 

Bu anlamda Memur-Sen Sinop İl Temsilcisi Ramazan Çelik ve Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Müdür Yardımcısı Fatih Esen düzenlenen kurumsal sözleşme imza töreninde bir araya geldi. Görüşmede sendika üyelerinin Büyük Anadolu Hastaneleri’nde alabilecekleri ayrıcalıklı hizmetlerin yanında, Covid-19 şüphesi olan ya da daha öncesinde geçirmiş olduğunu düşünen hastalara, hastane bünyesinde gerçekleştirilen PCR ve Antikor test uygulamaları hakkında da bilgilendirmelerde bulunuldu.

 

TEŞEKKÜR ETTİ

İmza töreninde konuşan İl Temsilcisi Çelik, "Sinop Memur-Sen ve Hizmet Kolundaki diğer sendika şubelerimizi de kapsayan sözleşme ile birlikte üyelerimiz ve birinci derece yakınları hastanenin sağlamış olduğu sağlık hizmetlerinden indirimli olarak yararlanabilecekler. Memur-Sen Sinop ailesi olarak olarak bu imkanı bize sağlayan Büyük Anadolu Hastanesi yetkililerine teşekkür ediyoruz" dedi.

 

UZMAN AKADEMİK KADRO

Genel Müdür Yardımcısı Esen ise, "Büyük Anadolu Hastaneleri olarak ülkemizin ve dünyanın dört bir yanından gelen misafirlerimize umut olmaya gayret gösteriyoruz. Her kesimden büyük takdir gören sağlık uygulamaları ile hastalarımıza aile ortamı sunuyoruz. Alanında uzman akademik kadrosuyla kaliteli hizmet vermeye büyük önem gösteriyoruz. Bununla birlikte Covid-19 şüphesi olan ya da daha öncesinde geçirmiş olduğunu düşünen hastalarımıza yönelik PCR ve Antikor test uygulamalarımızla da tüm hastalarımıza hizmet sunuyoruz. Bu anlamda bu imkanlardan daha iyi faydalanmaları amacıyla sivil toplum kuruluşları, kamu, kurum ve kuruluşlarıyla sağlık anlaşması imzalıyoruz. Bu düşünceler içinde bizde Memur-Sen Sinop İl Temsilciliğine hastanemizi tercih etmesinden ötürü mutluluk duyduğumuzu belirtmek ister, sağlık, mutluluk ve esenlikler dilerim" diye konuştu. 

Memur-Sen Samsun Büyük Anadolu Hastanesi Covid-19 Fatih Esen
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER