Suat Kılıç’tan Bakanlık Tavsiyeleri!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Suat Kılıç’tan Bakanlık Tavsiyeleri!
23.03.2022 13:06:40

 

Suat Kılıç’tan Bakanlık Tavsiyeleri!

Kurucu Gençlik ve Spor Bakanı (61. TC Hükümeti), AKPARTi Grup Başkanvekili, 22,23,24.Dönem Samsun Milletvekili, Ankara Hukuk, Avukat, Gazeteci-Yazar, Çiftçi Suat Kılıç, Tarım ve Orman Bakanlığı’nın ikiye ayrılmasını istedi.

Kılıç, 8 Mart tarihli twitter paylaşımındaki tavsiyesinin gerekçesi olarak, Kısa vadede acil ihtiyaçları karşılamak; orta vadede geleceği planlamak için, Hızlı kararlar almak, pratik adımlar atmak için, Hantal bürokrasinin direncini kırmak için” diye yazdı.

Bakanlığı, Hayvancılık ve Tarım Bakanlığı ile Su ve Orman Bakanlığı olarak ikiye bölen Kılıç, kendi bakanlığı döneminde Gençlik ve Spor Bakanlığını, Gençlik ve Spor olarak, Kültür ve Turizm Bakanlığını Kültür ve Turizm olarak ikiye ayrılmasını talep etmemişti.

Kılıç’ın bu paylaşımı, akıllara “Bekâra karı boşamak kolay” atasözünü getirdi.

 

 

 

Suat Kılıç’tan Bakanlık Tavsiyeleri!
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Sinirherif     0000-00-00 Kurucu Gençlik ve Spor Bakanı (61. TC Hükümeti), AKPARTi Grup Başkanvekili, 22,23,24.Dönem Samsun Milletvekili, Ankara Hukuk, Avukat, Gazeteci-Yazar, Çiftçi Suat Kılıç... Bu ne biçim yalakalık. Suat kılıç yazsan bilir zaten herkes. Nasıl biri olduğunu....
GALERİLER