Teklif gelmesi halinde yetkili kurullarımızda karara varırız!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Teklif gelmesi halinde yetkili kurullarımızda karara varırız!
12.09.2023 12:26:49

 

Teklif gelmesi halinde yetkili kurullarımızda karara varırız!

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, düzenlediği basın toplantısında yerel seçimlere ilişkin, "Teklif gelmesi halinde bunu yine yetkili kurullarımızda değerlendirir, bir karara varırız" dedi.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan, parti genel merkezinde basın toplantısı gerçekleştirdi.

Toplantıda konuşmasına 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı’nı tebrik ederek başlayan Erbakan, “Bütün öğretmenlerimizin, eğitimcilerimizin, öğrencilerimiz ve velilerimizin yeni eğitim öğretim yılını tebrik ediyoruz ve kutluyoruz. Yeni nesillerimizin maddi ve manevi anlamda yeterli donanıma sahip, hem ahlaki kalitesi, manevi kalitesi yüksek hem de bilimsel kalitesi yüksek nesiller yetişmesine vesile olacak bir müfredatın, bir eğitim öğretim sisteminin bir an evvel hayata geçmesini de buradan diliyoruz. Bununla ilgili de Türkiye Büyük Millet Meclisi açıldığında gerekli çalışmaları orada beş milletvekilimizle yapacağımızı da ifade ediyoruz” diye konuştu.

2023 Genel Seçimlerinde Cumhur İttifakı içerisinde yer aldıklarını dile getiren Erbakan, şöyle konuştu;

Şu ifadelere yer verdi:

Bir önceki seçimde 14 Mayıs’ta da oy potansiyeli ve seçmeni görmek bakımından kendi listeleri ve kendi adayları ile müstakil olarak Cumhur İttifakı çatısı altında seçimlere girdiklerini aktaran Fatih Erbakan, yerel seçimlerde de müstakil olarak kendi adaylarını çıkaracaklarını belirterek, şöyle devam etti:

“Yerel seçimlerde de yine kendi adaylarımızla, kendi amblemimizle gidersek oy oranımızdaki yükselişi ve Yeniden Refah Partimizin yükseliş trendini görmemiz, kamuoyuna da göstermemiz mümkün olacak. Bu nedenle dediğim gibi kendi amblemiyle, kendi adaylarıyla, partilerin gitmesi daha uygun ancak çeşitli sebeplerle, çeşitli ihtiyaçlardan dolayı birtakım ittifakların olması da söz konusudur. Dediğim gibi seçime yakın dönemde partiler görüşürler, böyle bir karar alabilirler. Bizimle ilgili de dediğim gibi herhangi bir teklif gelmesi halinde bunu yine yetkili kurullarımızda değerlendirir bir karara varırız. Ama şu an için biz kendi amblemimizle, kendi adaylarımızla gitmek için bütün il ve ilçelerimizde, genel merkezimizde hazırlıklarımızı, çalışmalarımızı sürdürüyoruz Genel merkezimizde de aday adaylığı başvurularını şu anda kabul ediyoruz.”

Teklif gelmesi halinde yetkili kurullarımızda karara varırız!
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
iş güvenliği malzemeleri
tanıtım yazısı