Trabzon’da LGBT protesto edildi!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Trabzon’da LGBT protesto edildi!
07.11.2022 16:08:38

 

Trabzon’da LGBT protesto edildi!

LGBT sapkınlığını yer yüzüne daha fazla yaymak için küresel bir proje çerçevesinde yürütülen propagandaya karşı çeşitli ülkelerde tepkiler oluşmaya başladı.

Türkiye’de de önce İstanbul Sözleşmesi feshedildi ardından aileler gelecek nesilleri korumak adına sokağa iniyor.

İlk protesto İstanbul’a gerçekleştirilmiş ardından Konya’da geniş çaplı bir protesto yürüyüşü yapılmıştı.

Trabzon’da Kahramanmaraş Caddesi'nde toplanan kalabalık bir grup mehter takımı eşliğinde, ellerinde Türk bayrakları, ailenin korunmasına dikkati çeken döviz ve pankartlarla 15 Temmuz Şehitler ve Hürriyet Parkı'na kadar yürüdü.

Yürüyüşe, AK Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu, Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hamdullah Çuvalcı, AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Selahaddin Çebi, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Organizayon heyeti adına bir konuşma yapan Ahmet Köken, dün topla tüfekle saldırıp hüsrana uğrayanların bugün insanlığın geleceğine saldırdıklarını belirterek, "İnsanın temiz fıtratını bozmak, ailenin ve dolayısıyla toplumun temelini sarsmak, hatta yıkmak için her türlü şeytani eylemlerini fütursuzca devreye sokmuşlardır. Ne olduğu belirsiz olan cinsiyetsiz bir toplum inşa etmenin beyhude çabası içine girip devletimize, milletimize, ailemize, evlatlarımıza ve bizi biz yapan tüm değerlerimize savaş açtılar." Dedi.

Aileyi ve nesli koruyabilmek adına her türlü meşru mücadeleyi göstermenin insanlık görevi olduğunun altını çizen Köken şöyle devam etti;

"Nesillerin devamı, insanlığın geleceği bu mücadeleye bağlıdır. Biz uyanık olursak biliniz ki bu azgın azınlığın çabası boşa çıkacaktır. Kirli elleriyle iğrenç emellerini gerçekleştirme hayalleri beyhude bir çabadan öteye gitmeyecektir. Çocuklarımızın, neslimizin tertemiz zihinlerini koruyabilmek amacıyla toplumun temeli olan ailemize uzatılan kirli ellere engel olmak için sizleri gerek toplumsal hayatta gerekse sosyal ve görsel medya platformlarında, hayatın her alanında topyekun bir mücadeleye ve farkındalık oluşturmaya davet ediyorum. Aile değerlerimizi ayakta tutmak için kızlarımız, erkeklerimiz, gençlerimiz, yaşlılarımız, çoluk, çocuk tüm aile efradımızla devletimizi, kurumlarımızı, sivil toplum kuruluşlarımızı ve kendisinde sorumluluk hisseden herkesi tek ses olmaya ve birlikte mücadele etmeye davet ediyoruz."

Kaynak: Günebakış gazetesi

Trabzon’da LGBT protesto edildi!
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
FARUK PEK     2022-11-08 bir kerede cemaat yutlarında erkek çocukları lgbt yapanlar için eylem yapın dişimi kırcam
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri