Trt'de Ermenistan Gönüllüleri mi Var
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Trt'de Ermenistan Gönüllüleri mi Var
05.11.2020 11:58:56

 

Trt'de Ermenistan Gönüllüleri mi Var

TRT Haber'de Azerbaycan'la yapılan bir canlı bağlantıda 'Azerbaycan sivillere saldırıyor' yazıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşması sırasında ‘ÖÖÖÖİİİLLLL’ şeklinde bir alt yazı geçmesi henüz akıllaraki yerini korurken TRT bu sefer de yeni bir faciaya imza attı.

TRT'deki skandalların arkası kesilmiyor. Geçen günlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasında yazılan "Öööööööiiiiiillllll" ifadesi kriz yaratırken, bu kez de TRT Haber'de "Azerbaycan sivillere saldırıyor" ifadeleri kullanıldı.

TRT’nin bu haberi sosyal medyayı ayağa kaldırdı.

Bazı sosyal medya kullanıcıları ‘TRT’de Ermenistan gönüllüleri mi çalışıyor’ diye sorarken bazıları da ‘TRT kimlerin elinde bu yanlış yazmaların sonu gelmiyor neden’ diye görüş belirttiler.

Cumhurbaşkanı Erdoğan TRT TRT Haber Azerbaycan Ermenistan Azerbaycan sivillere saldırıyor sosyal medya TRT 1 TRT AVAZ TRT SPOR KAFKASYA TRT GENEL MÜDÜRÜ ÖÖÖÖİİİLLLL
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ŞİNASİ NOKNİKOĞLU     2020-11-05 onu bilemem ama fetöcüler şerefsiz haysiyetsiz orospu evlatlarıdır. kendisi hakkında herhangi bir işlem yapılmamış ama ailesinde, yakınında fetöden dolayı işlem görmüşlerin bir kısmı da hıncını bu ve benzeri şekillerde almaya çalışmakta, bu insanlar tıpkı masonlar gibi birbirilerini tanımakta ve kendilerinden olmayanlara her türlü psikolojik şiddeti uygulamaktadır. söyleyeceklerim bu kadar ..
GALERİLER