Tüfekci Samgiad’ı Ziyaret Etti
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Tüfekci Samgiad’ı Ziyaret Etti
06.05.2023 11:16:41

 

Tüfekci Samgiad’ı Ziyaret Etti

İYİ Parti Samsun Milletvekili Adayı İmren Nilay Tüfekci, Samsun Genç İş Adamları Derneği’ni ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Onur Öztekin ve dernek üyeleriyle bir araya geldi.

 

 “SAMGİAD GİBİ DERNEKLERE İHTİYACIMIZ VAR”

Tüfekci, sosyal sorumluluk ve şehre katma değer katma anlamında SAMGİAD’ın çok önemli olduğunu vurgulayarak “Samsun’un gelişmesi, kalkınması için genç girişimcilere ve genç fikirlere çok ihtiyacımız var. Yeni fikirler üretme, geliştirme ve gerçekleştirme noktasında çok büyük destekler sağlayan derneğimizi bu güne getirenlere, Samsun için hizmet etme gayretiyle yola çıkmış bir vatandaş olarak çok teşekkür ediyorum. İnşallah Samsun halkına vekillik etme görevi nasip olursa daha çok istişare halinde olup Samsunumuzu nasıl daha ‘İYİ’ yerlere getiririz, şehrimiz için ne yapabiliriz gibi konularda birlikte çalışmak ve hareket etmek bizi daha çok güçlendirecek ve şehrimize daha iyi hizmetler getirmemizi sağlayacaktır.” dedi.

 “SAMSUN KİŞİ BAŞI MİLLİ GELİRDE 48.SIRADA”

İYİ Parti Samsun Milletvekili Adayı İmren Nilay Tüfekci, Samsun’un kişi başı milli gelir sıralamasında hak etmediği yerde olduğunun altını çizerek, “Şehrimiz tarım, sanayi, turizm gibi başlıca sektörlerde neredeyse hiçbir şehrimizde olmayan imkanlara sahipken bunu sıralamalara yansıtamamamız Samsun’a büyük hakarettir. Bu iktidarın 21 yılda Samsun’u getirdiği durum sayılarla ortada. Sizlerden hep alan ama bu şehre hiçbir şey vermeyen iktidardan kurtuluşumuz çok yakındır. Sadece birkaç sektörde değil şehrimizi her sektörde kalkındırarak sadece Karadeniz’in değil Türkiye’nin sayılı illerinden olmasını ve yurt içi yatırımın dışında yurt dışından da yeniden yatırım çekmesini sağlayacağız. Elimizdeki imkanları sonuna kadar kullanacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. Size sözümüzdür, Samsun ‘İYİ’ olacak.” dedi.

Tüfekci Samgiad’ı Ziyaret Etti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri