Vekil Olup Gidenler Vekil Olduklarını Unutuyorlar!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Vekil Olup Gidenler Vekil Olduklarını Unutuyorlar!
05.05.2023 15:03:09

 

Vekil Olup Gidenler Vekil Olduklarını Unutuyorlar!

Türkiye İşçi Partisi Samsun Milletvekili Adayı Av. Arslan Bolat Vezirköprü’de ziyaretlerde bulundu.

Esnaf ve çiftçiyle bir araya gelen Bolat, bölgenin tarım alanında Türkiye için çok önemli olduğunu, sürdürülebilir tarımın her zaman öncelikleri olduğunu ifade etti.

Türkiye İşçi Partisi Samsun Milletvekili Adayı Av. Arslan Bolat, Vezirköprü’de temaslarda bulundu. İlçede bulunan esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Bolat, halkın sorunlarını dinledi.

Bolat: “Meclise Sizin Sesinizi Taşımak için Bu Yola Çıktık”

Türkiye İşçi Partisi’nin Samsun’daki örgütlenmesinin yeni olduğunu, ancak geçen süreç içerisinde çok hızlı örgütlenme sağlandığını ifade eden Bolat, “Samsun’da TİP’i seviyorlar. Çünkü biz halkız, biz sizdeniz. Meclise, sizin sesinizi taşımak için bu yola çıktık” dedi.

Mahalleleri ziyaret eden TİP Samsun 1. sıra milletvekili adayı Av. Arslan Bolat, “Türkiye’de tüm köylerin mahalle statüsüne alınması, vatandaşın imar açısından mağdur edilmesine, rant projelerinin el altından yürütülmesine, halkın sahip olduğu arazilerin haksız ve hukuksuz kamulaştırılmasına şahit oluyoruz. Samsun, Türkiye’nin en verimli tarım arazilerine sahip şehirlerinden bir tanesi. Ancak unutulmuş, sahipsiz bırakılmış bir şehir. Vekil olup gidenler, vekil olduklarını unutuyorlar, asili unutuyorlar.  Bizim partimizin genel işleyişinde Ankara’ya taşınmak, Ankara’da ofis açmak yasak. Biz her zaman ait olduğumuz yerde, asilimizin bulunduğu şehirde durmak zorundayız. Ben de her zaman bunu yapacağım. Araya aracı sokulan değil, arandığında ulaşılan vekil olacağım.” dedi.  

Vekil Olup Gidenler Vekil Olduklarını Unutuyorlar!
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Web Tasarım
iş güvenliği malzemeleri