Yağlı Boya Fiyatları
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Akasyam Haber - dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Yağlı Boya Fiyatları
25.01.2021 07:56:49

 

Yağlı Boya Fiyatları

Ressamların yağlı boya tercihlerinin nedeni boyanın içindeki yağın cinsi ve kalitesi ile ilgilidir. Yağın cinsi, kalitesi, saflığı ve yoğunluğuna bağlı olarak değişmektedir.

Yağlı boya fiyatları boyanın içerisindeki yağların kalitesi, yoğunluğu ile bağdaşmaktadır. İşte bu nedenle fiyatları da değişmektedir. Profesyonel çalışmalar yapan bir ressamın nasıl bir tuvali, fırçası özel oluyorsa aynı derecede boyası da özel ve saf yağlarla katılmış boyaların çalışması ayrı bir zevk vermektedir. Fiyatını da ona göre belirlemek zorundadır. Ucuz ve akışkan bir boya ile ne sanatçı ne de resim istenilen çalışmayı sergileyemez.

 

Yağlı Boyanın Fiyat Aralığı

Yağlı boyaların kalitesi, markası, boyutu uygun fiyatlardan başlar en lüks ve en pahalı markalara kadar değişir. Çalışmanız seviyenize göre değişir. Bir boyanın kalitesi arttıkça fiyatı da artacaktır. Dayanıklılık, fiyatta ki son faktördür. Ürünün içerisinde kullanılan malzemelerin fiyatları boyaların fiyatlarını da değiştirir. İndirimler, kampanyalar fiyatın azaltıcı etkisine sahiptir. Maliyet oranı ile kar oranı ana unsurlardır. Yine fiyatı etkilemektedir. Fiyatlara göz atmak isterseniz verdiğimiz https://www.guvensanat.com/yagli-boyalar göz atmanız yerinde olacaktır.

Yağlı Boya Yağlı Boya Fiyatları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Advert
GALERİLER